kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ben yatılı misafir çok seviyorum ya misafir çook seviyorum gelsinler hep isitiyoom

bende sevyorum canım yiğenimde var zaten iyi oldu yani
misafir berekettir sen evli değildin sanırım
ben çok unutkanım canım ya senlede pek konuşmadık galiba msjlardan okuduğum kadar hatırlıyorum

ayten kaçtımı ne cevap yazdım aytencim ama bi önceki sayfada kaldı msjlar geride kalıyor bazen nedense

ben çok unutkanım canım ya senlede pek konuşmadık galiba msjlardan okuduğum kadar hatırlıyorum

yok ben 19 yaşında öğrenciyim :) evli değilim da sözlü olacam yakında

bende sizi karıştırıyorum :) kim nerde yaşıyordu kim kaç yaşında tanırız ya yakında tam :) yeniyim yani olsun o kaaaa dimi -,-

anladım canım hakkında hayırlısı olsun dilerim aday var sanırım ha

aday işte 2 yıldır çıkıyoruz iyidir hoştur da bilmiyorum hazırda his etmiyorum kendimi ne yalan söyliyim üni gidecem bu sene bir gideyim ilk sene bir neler olacak sonra takalım diyorumda yok ! korkuyor beni kaybetmekten çook korkuyor :/

bence senin fikrin daha mantıklı seviyorsanız gerçektn ayrılmazsınız zaten
bu arada misafirler kalktı kaçayım ben canım hoşçakal
bidahaki karşılaşmada daha iyi tanışırız öptüm

ayten kaçtımı ne cevap yazdım aytencim ama bi önceki sayfada kaldı msjlar geride kalıyor bazen nedense

bilmem işi vardır belkim ben geldim ortalığı sildim hemen pc başına oturdum bu forum bana iyi geldi çok sıkılıyordum face falan da kullanmıyorum

benim misafilere bakmam azım canlarım kusura bakmayın bu ara pek takılamıyorum herkesleri çok öpüyorum gececiler dahil

bilmem işi vardır belkim ben geldim ortalığı sildim hemen pc başına oturdum bu forum bana iyi geldi çok sıkılıyordum face falan da kullanmıyorum

Facede hayat yok sen gel takıl buraya hep bende çayımı içtikten sonra işlerimi toparliyicam şimdilik ayılamadım daha :)

Afiyet olsunnnn kesin çok zayıfsızndır sorun olmazz
Bende bu sabah evde kahvaltı yapamadım uyku tatlı geldi simit yedim şimdi

yaptım geldim bile yok zayıf değilim ama şişkoda değilim memnun değilim halimden rejimde yapamıyorum oda ayrı mevzuu ee sen ne yapıyorsun

yaptım geldim bile yok zayıf değilim ama şişkoda değilim memnun değilim halimden rejimde yapamıyorum oda ayrı mevzuu ee sen ne yapıyorsun

Afiyet olsun yarasın bende rejim yapamayanlardanım bir türlü beceremiyorum
benimde biraz işlerim var onları toparliyorum açtim klimayi pöfür pöfür serinletiyor hasta olmasam iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…