kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

19 yaşındayım. öyle geçici olarak d smart firmasında çalışıyorum bekarım öğrenciyim:) sizler ?

hoşbulduk tanıyın tabii :) çalılıyorum iş yerinde çook sıkılıyorum facem falanda yok kendi hemcinslerimle konuşup takılabileceğim bir site gererk orasıda burası olsa gerekk..

tanıyın demekle olmuyorki amma sen tanıtıversen olmasmııı

ayyy maşallah ya benim yiğenimde pek ayıklar böyle Allah acısını yaşatmasın canım
amin canım benim kimseys göstermisin eşofmanımın paçasından i,p sakmış mehmette makası almış anne anne diye dolanıyordu kesmek içinmiş sabah çok erkenci oluşum erkenden khvaltı yaparız böyle

Hayırlısı canım agzimizin tadi bozulmasın hakkımızda hayırlısı neyse o olsun yegenlerde bir başka seviliyor yav

valla öyle az sora gelecek yiğenimin bir tanesi 9 aydır göremedim sıpayı izmirde oturuyor ablam çünkü oradada çalışıyor özledim ya çok

amin canım benim kimseys göstermisin eşofmanımın paçasından i,p sakmış mehmette makası almış anne anne diye dolanıyordu kesmek içinmiş sabah çok erkenci oluşum erkenden khvaltı yaparız böyle

görüyorsun demi ne kadar işçiman çocuk ya aşçı olcak ya terzi tayzesine çekmiş yani bana

ben 30 yaşındayım canım evliyim çalışmıyorum ama tasarımcıyım
çocuğum yok henüz sen nerde okuyorsun canım

ben sınava girdim bu sene 2. senemdi açıklanacak işte ama biliyorum puanımı nerde okuyacağım daha belli değil bakalım kader bizi nereye sürecek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…