Kendimi hiç beğenmiyorum 2

Çok içten yorumunuz teşekkür ederim babsettiğibiz şeyleri yaşıyorum. Düzeltmeye çalışıyorum ama daha güzel de olmaya çabalıyorum aynı anda belki 2 3 sene sonra hem çok güzel olcam hem de mental açıdan toparlarım

Fotoğraf atsanız gerçekten yerli mi yersiz mş düşünceleriniz görsek
fiziğimi paylaştim şimdi
Ondan başka kimseyi istemiyorum nasıl boşayayım köpek gibi aşığım

Kilo alıp tekrar ameliyat olmak mı? Bence diyet ve spor yap basenleri sıkılaştır, göğüsler zaten zamanla doğala yaklaşır yeni ameliyat olmuşsun. (burda top gibi duruyor) al sana fizik… ama sanmıyorum ki dinleyesin

Sorun kocanizda malesef, size kendinizi yetersiz hissettirmis bu yuzden nereye giderseniz gidin ne yaptirirsaniz yaptirin bu degersizlik hissi gecmez... kocadan kurtulun nasil guzelleseceginizi bi görun...

Askim basenlerim geniş olsun istiyorum benim elma tip vücudum kum saati olsun istiyorum spor hiç yapmıyor değilim memelerim öncedende şekli böyleydi benim doğal şekil biçimi bu eski halini atıcam silikondan değil aslında şekli bu

Eklentiler

• IMG_6825.jpeg
    42,5 KB · Görüntüleme: 57
Çirkin bir kadına ya da kusurlu bir kadına benzemiyorsun. Ama sana şunu söyleyeyim. Tek kusurun kocan olabilir. Sana kendini eksik kusurlu hissettiren kişiden hemen uzaklaş. Şuan 22 yaşındasın. Elbet yaşlanacaksın. Vücudun hep böyle diri kalmayacak. Seni o zaman da o halinle de kabul edecek birini bul. Sürekli ameliyat olmak iyi bir şey değil. Kendine bunu yapma

Bence kendinize bir uğraş bulun. Odağında bedenin var.
Uzun süreli bir kursa yazılın psikiyatrist de görsün bi sizi
Hala 2 seneye güzel olcam diyorsunuz. Dış görünüşe takılmış beyniniz.

Hah ben de böyle vücutları sevmiyorum mesela. Çok alaturka, hele 22 yaşında genç kadın için fazla kart bir görüntü. Bak zevkler ve renkler tartışılmaz Doğum yapınca ne yapmayı planlıyorsun?

Psikolojik nedenden doktora górúndunmú. Yardim almalisin.
22 yasinda biri ne kadar cirkin olabilir allah askina. Genclik yeter bir kere gúzellige gerek yok
30 kez daha ameliyat olsan, bu hissettiklerin degismeyecek sanirim o yúzden doktora gòrun

Sorun kocanizda malesef, size kendinizi yetersiz hissettirmis bu yuzden nereye giderseniz gidin ne yaptirirsaniz yaptirin bu degersizlik hissi gecmez... kocadan kurtulun nasil guzelleseceginizi bi görun...
Dün noldu biliyor musunuz renkli lens taktım gözlerime sürekli iltifat etti kendi gözlerime öyle iltifatlar duymak daha çok isterdim

Galiba haklısınız genel yorumlar bu şekilde ama dün ilk kez kendimi biraz güzel hissettim videomu çektim alışveriş yaparken kabinde kendi kendime dans ettip dedim çok güzelim ama etkisi çok az sürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…