Kendimi çok bunalmış hissediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadar haklısınız ki .Bu zihniyetteki insana yüz verilse o haftada iki üçler yedi olur yatmadan yatmaya eve gidersiniz ancak.

O kadar haklısınız ki .Bu zihniyetteki insana yüz verilse o haftada iki üçler yedi olur yatmadan yatmaya eve gidersiniz ancak.
Yüz versem eminim daha da çok çagırır. Artık gittigimde evle ilgili birşeyden bahsetmiyorum. Havadan sudan konu açıyorum.Zaten 1 saat içinde konuşacak konu kalmıyor. Kardeşi evdeysen eşim kardeşinin yanına geçiyor, bende yanlarına gıdıyorum.Ziyaretler böyle geçiyor.Ailesiyle ilgili olumsuz birşeyden bahsetmiyorum. Direk bana cephe alıyor.Eşim bizimkilere gidelim dediginde ben gitmek istedigimde söylerim diyorum ya da susuyorum. İnşallah düzgün bir iş bulabilirim. O zaman yorgunluk en iyi bahanem olacak.Ailesi aslında iyi insanlar. Ama içiçe ilişkiler ve kendilerini önplanda tutup, benim ailem yok gibi davranmaları beni uzaklaştırıyor. İlk zamanlara göre daha iyiyim. Sanırım alışıyorum bu hallerine.Eşim annesi için fıstıgım o benim diyor. Bana artık annesi itici gelmeye başladı.
Dün ki konuşmamızda halası sahile yakın biryerde oturuyor. Bizide sürekli çagırır. Nişanlıyken gidip kalmıştık. Dün eşime dedim gideriz gene halana. Bizimkileri de alır gideriz diyor. Ya biz niye ördek ailesi gibi herşeyi birlikte yapıyoruz. Ben sessiz kaldım. Ben eşimle gitmek istiyorum. Ne rahat hareket edebilcem ne konuşabilcem.3 ü gider gelir artık napayım. Benimde migrenim tutar.

Kayınvalidenize bu kadar sık gidiyorsanız ,ne zaman kendi annenizi ziyarete gidiyorsunuz?
Kendi anneme eşimle bu aralar az gidiyoruz açıkcası. Genelde hep bizimkilere gidelim der, sizinkilere gidelim demez. Ben kendim gidiyorum anneme. Eşimi çok zorlamıyorum. Çalışıyor yoruluyor diye. Ama artık bir kez onun ailesine gidiyorsam bir kez kendi aileme gidecegim eşimle.

İşe girin
Beklentiler baya azalır.
İş arıyorum bulamadım bir türlü. Evet farkındayım. O zaman ayda bir anca giderim.Bir iş buldum ama saatleri berbat. Magazada satış danışmanlığı.Haftada 2gün sabah 10 akşam 6,4gün öglen 1bucuk aksam 10bucuk.Güneş yüzü göremeyecegım ıcın ıstemedım

Bir müddet güneş yüzü görmeyin:)
Kafanız rahat olur en azından

Valla arkadaşım zor çok zor .O kadar iyi anlyrm ki .Biz uzaktik gurbtteydik.Milyon tane sorundan en büyüğü buydu evliliğimde .Annesi,ablası ,yeğenleri uçuyle yasiyorlardo.Bedenleri yanımızda olmasada ruhları evde bizle yasyrdu.Her gün bir saat anne bir saat ablayla telefonda konuşma daha neler.Tayin yapcm dedi ben ayak direttim evlilik boyunca tüm hakaretleri bu konu yüzünden işittim .Ailesiyle iyiysm iyiydi eş kişisi ama kaslarında kara var diyeyim baslyrdu psikolojik şiddete.Tayinimz olursa haftanın yedi günü giderim hadi olmadı beş altı kesin giderim bilesn falan dyrdu.Ustrlik ben çalışan bir insanım.Agzomi açıp ben gidemem calsyrm yoruluyorm demeye hak yok.Sonunda boşandık .Tabi tek sebep bu değildi ama butun ssbepleein kaynağı buydu.Ha şuna da sasrdm.Yeni evlisiniz esin sensiz gidiyo ,saatlerce oturuyo üstüne bide orada yatiyo .Sen buna ses cikarmyrsan daha konusmasinlar bence

İşte 1sene olacak evleneli.Gidince uzun saatler kalıyor. Bayramın ilk günü gündüz oraya gittik. Akşam kendi gitti. 1bucukta eve geldi. Bana sende gel demişti. Ama gündüz zaten gittim.Sürekli gidince mutlu olmuyorum ve rahat edemiyorum.Ben hepsini kendi haline bıraktım.Senin içinde üzüldüm. Böyle erkekler evlenmesin gerçekten.Sürekli gidince ne konuşuyorlar gerçekten anlayamıyorum. Bizde aile yüzünden çok kavga ettik. Geçenlerde yatılı kaldıgında bende anneme gitmiştim. Ama dayanamadım geldim. Ben kız halimle annemde uzun saatler kalamıyorum. Koca adam nasıl rahat ediyor anlamıyorum. Ona gitme etme demiyorum. Bu sefer ailem sana naptı demeye başlıyor.

Bi de eşimin dayısının karısı var. Kadınla aramda en az 20 yaş var. Aşırı dedikoducu. Böyle insana dik dik bakıyor. Kadın takmış benim evime gelmeye. Gelmesini hiç istemiyorum. Eşim diyor ki onun huyu bu. Fizana gitsen de üşenme gelir diyor.

En güzeli is bulup çalışmak çalışınca ne kimse gelebiliyor nede gidebiliyorsun . Birde sürekli esle beraber olunca da olmuyor biraz özlemek lazim açıkçası . En güzeli çalışmak insallah gönlüne göre bir iş bulursun emin ol ozaman daha rahatlayacaksın

Saatleri iyi olan iş bakıyorum. İnsallah denk gelir. O zaman bende rahat edecegim gibi hissediyorum. Şuan evde olunca evde oturacagına bizde otur gözü ile bakıyorlar.

Saatleri iyi olan iş bakıyorum. İnsallah denk gelir. O zaman bende rahat edecegim gibi hissediyorum. Şuan evde olunca evde oturacagına bizde otur gözü ile bakıyorlar.
Gerçekten çalışmak çok güzel bir şey kesinlikle rahatlayacaksın ya bu dönemsel oluyor hepimizde olan şeyler kendine hep olumlamalar yapmaya çalış pozitif düşün gerçekten hayatını okadar etkiliyor ki böyle düşünmek .

Haklısınız. İnşallah işe girince ve daha çok sosyalleşince herşey normale dönecek

Laf söyleyince bu sefer beni ailemden koparmaya çalışıyorsun der diye birşey demiyorum.Yoksa tabiki memnun degilim bu durumdan.

Söylesin. Ne yani böyle mi devam edecek. Sen istediğin kadar git diyeceksin o da afedersin b.kunu çıkaracak. Ben ortada bir evlilil göremedim. Ya yaşlarınız çok küçük ya da başka bişey var ama tuhafsınız ikiniz de.

Ya çok komik gerçekten bişey yapmiyolar diye her aradıklarında ya da haftada üç beş gitmek zorunda mısın ?ben evimde oturaym ,dinleneyim ,biseyler izleyeym çok severim mesela. İkiniz evde baş başa oturamiyor musunuz ?illa arkadaş veya başkalarıyla dışarda bir planiniz mi olmalı kaynanaya gitmemek için.Haftanin beş altı günü kaynanaya giden hos beş olan varsa kutlarım valla imkansız gibi bir şey üstelik saatlerce oturmak.Her erkek böyle değil .Gayet ölçülü davrananlar var .Yakın olup hiç gitmemrkte olmaz ama haftada bir iki gayet iyi bence.Calısilsada calisilmasada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…