Kendimi çok bunalmış hissediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben evimde sıkılmıyorum. Evde zaman geçirmeyi seviyorum. Normalde annesi hep çagırırdı. Akşama gelin diye. Ben sonunda annesi ile konuşunca 1 2haftadıt emrivaki yapmıyor. Bi de direk hayır diyorum artık. Eşimle dışarı falanda çıkıyoruz, evde de takılıyoruz. Ailesine gitmezse kendini kötü hissediyor eşim. Sanki sürekli gitmek zorunda. 2gün gitmese bizimkilere ne zamandır gitmiyorum gideyim der.saldım artık ben onu

Ne normale dönecek ki işe girince eşinin anasının kuzusu olmasının senin işe girmenle ne alakası var?
O zaman beni rahat bırakacaklar.Eşime annene çok gidiyorsun desem bu sefer ee birlikte gidelim diyecek.Artık biraz daha az gitmesini söyleyeceğim. Gerçekten abartıyorlar. Zaten dün gece 11bucukta geldı gene annesigile gitti.Böyle bir konuşma oldu. Dışarıdan başkası duysa kınar sizi dedim.Birşey demedi. Beni evde yalnız bıraktığında bende arkadaşımla kardeşimle dışarı çıkmayı düşünüyorum. 1 sene oldu halaa düzene girmedi hiçbirşey

Orta yol bulacaksınız mecbur .Çünkü baska bir sıkntiniz yokmuş .Kaynanan laftan anliyorsa ,eşinde zamanla alısir

Orta yol bulacaksınız mecbur .Çünkü baska bir sıkntiniz yokmuş .Kaynanan laftan anliyorsa ,eşinde zamanla alısir
Kayınvalidem ile konusunca direk öyle şeymi olur,evlat tabıkı anası babasına gelecek dedi. Ki ben sürekli sürekli olmuyor demiştim.Sorun eşimde. Göbek bagını bir kessek. Sorunlar devam ederse aile terapistine gitmek istedigimi söyleyeceğim. Gerçekten yıpranıyoruz. Dışarıdan birisi konuşup anlatsa anlayacak. Hatta eşimin ailesini de terapiste götürsek süper olacak. Birisi gençleri rahat bırakın dese..

Çalışıp yoruluyorsa evde otursun.kendi annesine de az gitsin

Kafasına vura vura daha az gitmesi gerektiğini anlatacaksın. Özlüyorsa evlenmeseydi? Ya da hepten şutla gitsin ne çekiyosun bu ergeni

yani ailesini görmeye gitmesi anlaşılabilir bir şey, sizin de eşinizin ailesiyle ilişkinizi tamamen kesmeniz çok yanlış. Ama eşinizin de gece orada kalması çok saçma olmuş, bu konuyu konuşmanız gerekiyor

Ben ailesi ile ilişkiyi tamamen kesmıyorum. Ben haftada 2 degıl 10 günde bir gorusmek ıstıyorum. Eşim bugün inkar ediyor. 2gün kaldın dıyorum hayır 1 dedı. Sonra anlattım haklısın dıyor.

Derse öyle biz bağlıyız siz kopuk insan gitmek istemez.Esinizde anneci tip hiç sevmem baskıyı da Allah sabır versin size.is bulun da issiz de olsanız hergün kv görülmez ki

Ben sizi hatırladım. Tekrar hoşgelmişsiniz. Kaldığınız yerden devam ediyorsunuz hiçbir çözüme ulaşmamışsınız..
Bence bırakın böyle kalsın. Siz bu durumdan besleniyorsunuz açıkça görülüyor bu.
Hayatınızdan eşinizin ailesini alsalar boşluğa düşersiniz.

Kimmişim ben. Gene birilerine benzetecekler beni. Ayrıca bu durum düzelir gıbı oluyor sonra patlak verıyor

Ben ailesi ile ilişkiyi tamamen kesmıyorum. Ben haftada 2 degıl 10 günde bir gorusmek ıstıyorum. Eşim bugün inkar ediyor. 2gün kaldın dıyorum hayır 1 dedı. Sonra anlattım haklısın dıyor.
10 günde bir bile çok bence ben kendi annemi 10 günde bir görmedim annem yakın ama vic vic görüşme sevmez.k validem bayramlarda ben 2 seferde o gelse ancak 5 kere yılda.ods sık görüşmek istiyor ama saygı kalmaz böyle huzursuzluk yok hiç.esim benden ayrı gitmez gitse de karışmam kaç kere git dedim.telefonlada birlikte 10 günde bir arar konuşuruz bir saat konuşuyoruz arayınca sohbet işte böyle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…