Kendimi asla affetmicem

Yemin ediyorum gerçek kavga ediyorduk ama kıyamayıp bana kapıyı açıyordu günlerce konusmuyordu kulüpte takılıyorum diye. Ya neden yalan söyleyip burda boş vakit geçireyim

Yemin ediyorum gerçek kavga ediyorduk ama kıyamayıp bana kapıyı açıyordu günlerce konusmuyordu kulüpte takılıyorum diye. Ya neden yalan söyleyip burda boş vakit geçireyim

Öyle bir anlatmışsın ki inanılacak gibi değilsin çünkü. Bak hepimiz insanız hepimiz hata yaparız. Düşmez kalkmaz bir allah. Ama senin ki hatadan ziyade karakter meselesi. Yani eşini o şekilde ezmen,hor görmen ve bunları sürekli tekrarlaman. Bunlar hata değil ki. Hata bir anlık yapılan yanlıştır,insan pişman olur tövbe eder ve bir daha onu tekrarlamaz. Sen sürekli sürekli adamı mahvetmişsin resmen anlatabiliyor muyum?

Turk filmlerindeki şımarık kızlar gibiymissiniz
Yapacak bir şey yok adam bırakın da sizden kurtulsun

Ya çok pişmanım bak böyle konus ama inanmıyorum deme. Yol gösterin lütfen ya bak ben finans sektöründeyim çok yoğunum buraya gelip uyduracak hikaye zamanım yok. Azarlayın ama yol gösterin çaresizim elini tutup hep yanında olsam mı kumara bulaşmış kıyamıyorum bırakamam onu öyle

Turk filmlerindeki şımarık kızlar gibiymissiniz
Yapacak bir şey yok adam bırakın da sizden kurtulsun
Ama bırakırsan bu çamurdan kurtulamam diyor. Elini tuttum herşeye yeniden başkadık gene oynuyor başta benim hatam yüzünden bulaştı kurtulamıyor napıcam ben

Yemin ediyorum gerçek hep affettiği içi arsızlaştm

Ama bırakırsan bu çamurdan kurtulamam diyor. Elini tuttum herşeye yeniden başkadık gene oynuyor başta benim hatam yüzünden bulaştı kurtulamıyor napıcam ben
Onun hayatından çıkmanız ona daha büyük iyilik
Siz zengin ve şımarık buyumussunuz hep o ortamı ararsınız
Barışsaniz bile

İkiniz de hatalar yapmışsınız ve malesef her tercihin bir bedeli oluyor. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…