kendime gelmeye ihtiyacım var.

zamansiz_

hayata gülümse :)
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
5.567
2.430
kızlar canım o kadar sıkkın ki . Koşup size geldim. Şuan bu satırları yazarken bile gözlerimden akan yaşlara engel olamıyorum. Belki aptallık şuan üzülüyor olmam haklısınız ama çok doluyum biraz olsun sizlerle dertleşmek istedim.
Beni kendime getirin nolur.. Birinin yüzüme gerçekleri çarpmasına ihtiyacım var sanırım.

Bir önceki konumu merak edenler olursa son konuma bakabilirsiniz . Bakmakla uğraşmak istemeyenler için özet geçeyim. 2 aylık bir ilişkim vardı. Son dönemde erkek arkadaşımın hiç msj atmamasından şikayetçiydim. 2 günde bir arıyor bazen hiç konuşmadığımız günler oluyor vs . diye. En son 5.8 lik İstanbul depreminden sonra çıtı çıkmayınca, beni neden hiç merak etmediğini sordum başta haklı olduğumu söyledi sakindi fakat ben çok gergindim . Akşam konuşalım dedi. Olur dedim akşam msjlastık . O ılımlı çocuk gitmiş yerine iyi sen bilirsin . Sen benden vazgectin tarzı biri gelmişti. Baya uzun uzun yazıştık. Sonra ben ona uzatmamasını ne istediğini söylemesini istemiyorsa devam etmeyeceğimi zorla söyledim. Bana '' Sen bilirsin zamansız istemeyen sensin. Beni istemediğin halde kararı sana bırakıyorum. Benim kafam artık durmuş gibi '' dedi. Ahhh aptal kafam, beyinsiz kafam . İnandım bir derdi var sandım.Üzüldüm . Bana söyle ben sana maddi manevi yardım ederim dedim,ısrar ettim. Yok dedi bu benim halletmem gereken bir şey . Ne ailem , ne arkadaşlarım , ne de sen yardım edemezsiniz dedi.

Peki dedim öyle istiyorsan öyle olsun. Zorla kalacak değilim elbet . Sorunlarını çözersin kısa zamanda umarım dedim. tamam dedim yani bitti.
buraya da kızlara ben ayrıldım,olmadı dedim hatta.
Devamında ertesi gün bana ;''hiç bir yere gitme. Sana belki bencillik gibi gelecek ama orada olduğunu bilmek bana iyi geliyor ''yazmış. Umutlandım , yine inandım. Bu arada 2 aylık ilişkiydi ama tanışıklığımız 10 yılı buluyor. Hiç kısmet olmamıştı yakınlaşmak öyle düşünün.

Tamam dedim. Ben istediğin zaman burdayım dedim. Zor zamanını benimle atlatmak istediğine inandım . Belki de öyle olmasını istedim.Hiç o beyinsiz kafam düşünmedi . Zamansız aniden hiç bir şey yokken nereden çıktı bu amansız derdi. Seni kandırıyor demedim. Çünkü beyinsizim.

Ara ara konuşmaya devam ettik . Annem kanser tedavisi görüyor, son dönemde nüksetti. Hep aradı, sordu .Doktor araştırması yaptı vs . Hakkını yemiyeyim. Ara da içtiği zaman yazdığı oldu. Bazen eve sığamadığım zamanlarda bile sen iyi geliyorsun bana dedi.Çözmem gereken sorunu çözebilsem ilk sana gelmek isterim. Hep sen ol dedi. Ne sorunu var asla söylemedi belki de öyle bir sorun yok artık böyle düşünüyorum. Bi ara çok içtiği bir gün . Böyle gırgır şamata konuşuyoruz. Konu cinselliğe geldi vs. Bir gün buluşup aynı evde uyumak vs tarzında hep konuşurduk yine bunları konuştuk. Her şey düzene girerse belki de olur . Evrene olumlu msj gönderelim dedi.

O günden sonra bana daha sıcak davranmaya başladı. Biz bu süre içinde hiç yüz yüze gelmedik bu arada. İşte instagramda paylaştığım seylere yorum yapıyor. Gün içinde nasıl olduğumu soruyor. Bildiğin ilk haftalarda ki gibiyiz. Dedim ki tamam heralde zamansız sabrettin ve her şey yoluna giriyor.
Bir perşembe günü bana nasılsın ,şunu gördüm de aklıma sen geldin tarzı msj attı. Konuştuk. Cumartesi gününe plan yapma işin yoksa görüşelim dedi. Tamam dedim. Farklı bir şeyler yaparız dedi.

Neyse cumartesi oldu. Bize gel dedi evdekiler yok dedi . Ben bu tarz şeylere karşı biri değilim. Gittim . Güzelce sohbet ettik . Bir şeyler içtik.
Aramızda cinsel anlamda yakınlaşma oldu. Tam bir ilişki yaşanmadı ama yakınlaştık.
Buraya kadar hiç bir sorun yok.

Kızlar o günden sonra yine günlerce yazmamalar, paylaştığım her şeye kayıtsız kalmalar başladı. Kendimi çöp gibi, bi bez parçası gibi hissediyorum. Yaşadığım şeyden pişman değilim. Karşılıklı istedik yaşandı. Sonrasında böyle davranması kendimi o kadar kötü hissettiriyorki. O buluşmamızdan sonra yine annemi sordu ara ara onu söyleyeyim. Ama buluşmadan önceki her gün yazan adam gitti yine.

En son artık bugün 1 saat önce falan . Elinde bir içki bardağıyla '' kafama erişabilen soluma geçsin '' yazmıs. Görünce inanamadım. Söyle de sırayla geçsinler dedim sinirlendiğim için. Erişebilen sırayla geçmesini de akıl eder heralde demiş gülmüş.

Ben mi yanlış anlıyorum bu sözü. Soluma , kalbime gelsin demek istemiyor mu? Peki ben neyim burda ?

Ahhh içim acıyor. Sağlık sorunlarıyla uğraşırken bir de bu kadar değersiz hissetmek çok kötü.

beni kendime getircek bir şeyler söyleyin. Biliyorum her şey aşk değil, hayat onun üzerine kurulmadı. Ama ben kötü bir şey yapmadım neden yaa . KAndırdı beni. Adam gibi çekip gitse bu kadar zoruma gitmeyecekti.

O cümleden nasıl bu anlamı çıkardınız? Ve siz kesinlikle sevgili değilsiniz boşuna bu ilişkiye anlam yüklemeyin. Anneniz için çok geçmiş olsun Allah şifa versin, bence bu egoist adama odaklanmayı bırakıp annenize verin ilginizi. Bu hastalık sebebiyle bir destek , dayanak arıyorsunuz ama o kişi bu adam değil.

Son dönemde erkekler böyle oldu. İlişki içerisinde karşısındakini "ilişkisiz" bırakıyorlar. Bence çok daha iyisini hak ediyorsunuz engeli basın geçin. Size çok ulaşmak isterse ne yapar eder ulaşır zaten. Açıklama yaparak ayrılmayı bile hak etmiyor...

Öncelikle annenize çok geçmiş olsun.
Bekar olsaydım bir adam bana bu adamın size söylediklerini söyleseydi, öyle davransaydı tek isteğinin cinsellik olduğunu, benimle ilgili farklı bir düşüncesinin isteğinin olmadığını anlardım, ve beklentim sadece cinselliğe bağlı bir ilişki değilse kalkıp evine gitmezdim.
Kendinizi çöp gibi hissettiğinize göre yaşadığınız şeyin sonucu sizi de mutsuz etmiş. Artık geçmiş olsun diyip geleceğe bakmak lazım diye düşünüyorum.

Böyle şeyleri takmayın nolur , eşin değil nisanlin değil daha sevgilin bile olamamış boşver ya ne halı varsa görsün evet sinirlisin üzgünsün ama hiçbişey yokmuş gibi hiç olmamış gibi engelleyip hayatından çıkarma sansin var çekmek zorunda değilsin

Annenize çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. Şu an bir destek istiyorsunuz. Belki olur diye denemişsiniz. Şöyle düşünün denediniz olmadı. Hiç denemeseydiniz belki de destek olcaktı diye düşünecektiniz. Hayat bazen üst üste veriyor dertleri. Ama dermanını da arkasından yolluyor. Hiç üzülmeyin diyemem. Elbet üzülürsünüz. Maalesef günümüz erkeği bu tarzda sizde bir sorun yok. Annenize odaklanın. Hayat elbet güzellikler getirecek. Rabbim şifa versin.

Adam açık ilişki yaşamak istiyor. Siz ise bağlanmak üzeresiniz. Yerinizde olsam iletişimi tamamen keserdim. Bu adam o adam değil belli ki..

nerden başlasam bilemiyorum
Sizin yazdıklarınızdan çıkardığım kadarıyla diliniz düzgün en azından kolaylıkla anlaşılabiliyor...
Adam kendisini kamyon arkası yazılarla ifade ediyor...
Küçümsemiyorum kesinlikle o da bir kültür

ben şu yaşımda şunu öğrendim planlı cinsellik olmaz eğer bu iş planlı yapılıyorsa aa annem evde yoklarla yapılıyorsa amaç zaten o olduğundan sonu böyle bitiyor....

anlıktır duygu geçişleriyle olur bu işler...
Hem atılmak nedir allahaşkına tek gecelik ilişki yaşayan herkes çöp o zaman...

sizin mutsuz olmanızın sebebi beklentilerinizin karşılanmaması hayal kırıklığı...

unutup yolunuza devam edeceksiniz bu arada ortada ilişki yokmuş kısa bir flört denilebilir

artık tam olarak neyden hoşlanmadığınızı biliyorsunuz...
Rahat olun

Seven adam her fırsatta zaman bulur buna inan canım.

Bu cümleyi yanlış mi anlamisim sizce?.

Evet gercekten zor bir donemden geciyorum. Bir dayanak ariyorum ama beni iyice cikmaza sürükledi . Annem icin ettiginiz iyi dilekler için cok teşekkür ederim. O iyi olsunda tek istedigim o. Bu karmasanin icinde insan birine guvenmek istiyor ne yazikki

Aslında basta gayet sevgiliydik ve bunun adini koyanda kendisiydi. Sonra belirsiz olmasini istedi resmen. Aslinda cocuk degilim 29 yasindayim ama duygusal bir donemden geciyorum ve inanılmaz zoruma gitti. Hiçbir açıklama yapmayacağım zira umrunda da degil.

Adam tam bir pislik çıktı Rıza baba... diyorlar ya sizin de o hesap. Siz bitirin ve engelleyin bunu her yerden.
Oyle degil mi ? Simdi mantiklica dusununce ortada hic bişey yok. Ben ilgisizsin diyince dermani olmayan gizemli bir dert cikti ve bnde buna inandim uzerine bir de bu kadar buyuk derdi oldugu icin üzüldüm

Kesinl
Kesinlikle mutsuzum. Yaşadığım sey guzeldi ama bende olan anlami onda yok ve resmen cinsellik icin konuşup iletisimi azaltti. Bu da beni çöp gibi hissettirdi. Annem icin cok cok teşekkür ederim. Dua edin nolur

Evet haklisiniz. Bende boyle düşünüyorum . Böyle telkin etmeye calisiyorum kendimi. Sanirim cok yiprandim dayanacak birini istiyorum. Guvenebilecek , beni anlayabilecek ..

Evet sanırım bu ara cok ust üste geldi. Bu durum icinde de kiyisinda kosesinde vardi . Evde anneme belli etmemek icin hep içime atiyorum. O yüzden israrla denedim. Bir umuttu bana belkide bilmiyorm. Cokk duygusal bakiyorum . Suan cok üzgünüm. Cok degersiz hissettim. Annemle ilgileniyor olmasi bile bana açıdigi icin gibi geliyor şuan.

Basta
Adam açık ilişki yaşamak istiyor. Siz ise bağlanmak üzeresiniz. Yerinizde olsam iletişimi tamamen keserdim. Bu adam o adam değil belli ki..
Basta o adam gibiydi. Oyle baslamistim. Cinsellige karsi degilim ama cinsellik üzerine sirf bunun üzerine bir iliskide yapamam. Sevmek , sevilmek , değer vermek , değer gormek isterim. Bunun yaninda cinsel bir sey olabilir iki tarafta istiyorsa. Ama sadece boyle asla. O yüzden çöp gibi hissediyorum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…