Kendim için dua istiyorum

Diyettenvzgctm-olmuyo

🌸GÜNCEL:68.90🌸 İLK HEDEF:68.50
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2021
11.167
36.831
Kızlar, piskolojik panik atak başlangıcı, rahatsızlığım var. Yarın doktorasını gideceğim. Zor cebellesiyorum , lütfen bana şifa olması için dua eder misiniz, içime ferahlık gelsin. Huzurlu, sağlıklı olayım. Allah razı olsun arkadaşla r🤲🤲

Ya Kuddüs, Ya Selam, Ya Nur, Ya Halim, Ya Şafi

Bu esmaları kombin olarak okuyabilirsiniz. Bol bol inşirah süresi okuyun ve evde sesli olarak Bakara süresini dinleyin. Çok iyi gelecektir.

Allah acil şifalar versin inşallah.

Ya Kuddüs, Ya Selam, Ya Nur, Ya Halim, Ya Şafi

Bu esmaları kombin olarak okuyabilirsiniz. Bol bol inşirah süresi okuyun ve evde sesli olarak Bakara süresini dinleyin. Çok iyi gelecektir.

Allah acil şifalar versin inşallah.
Amin , Allah razi olsun. Cok sagolun🤲🤲

@eunja kombin olarak,yani,ikili ikili karisik mi
Ya Şafi den sonra başa dönüp okuyabilirsin
Peşpeşe okunacak yani.
Ya da sadece Ya Şafi yi ayrı oku diğerlerini peşpeşe sırayla

Ya Muhyi esmasıyla da kombine yapabilirsin Ya Şafi Ya Muhyi
Diğerleride yazdıgım gibi

Anlam ve faziletlerini okuyarak şifa olacagına inanarak okumakta cok onemli. Baslangıcında Salavat okumanı ve duanı yapmanı oneririm.

Günlük olarak Salavat ve Kelime-i Tevhid de okumaya calısın. Sıkıntılar hastalıklar için şifadır.

Ya Şafi den sonra başa dönüp okuyabilirsin
Peşpeşe okunacak yani.
Ya da sadece Ya Şafi yi ayrı oku diğerlerini peşpeşe sırayla

Ya Muhyi esmasıyla da kombine yapabilirsin Ya Şafi Ya Muhyi
Diğerleride yazdıgım gibi

Anlam ve faziletlerini okuyarak şifa olacagına inanarak okumakta cok onemli. Baslangıcında Salavat okumanı ve duanı yapmanı oneririm.

Günlük olarak Salavat ve Kelime-i Tevhid de okumaya calısın. Sıkıntılar hastalıklar için şifadır.
Cok cok sagol. İlgilendigin,yardimin icin. Allah razi olsun🥰

Geçmiş olsun.Allah şifa versin.
Sarı kantoron çayını denediniz mi yada duydunuz mu? Bir araştırın isterseniz .Çevremden çok etkili olduğunu duydum

O gunki kadar kotu diilim sukur yine de dua ederseniz, etkili oluyor arkadaslar. Atak geldi, yokladi bugun nerdeyse 3-4 kere ama geri gitti. Bazen geri gidiyor ama cok zorladi . 😔Yine de cok sukur

Kızlar, piskolojik panik atak başlangıcı, rahatsızlığım var. Yarın doktorasını gideceğim. Zor cebellesiyorum , lütfen bana şifa olması için dua eder misiniz, içime ferahlık gelsin. Huzurlu, sağlıklı olayım. Allah razı olsun arkadaşla r🤲🤲
Cok geçmiş olsun. Benim rahmetli annennem bile kac yasinda hap tedavisi ile atlatti. Sizde atlatirsiniz Allah in izniyle endise etmeyin.

X