Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bunu dün düğüne giderken yaptım öne doğru şişirdim biraz dudakları foto çekilirken:)) ee okadar da sahtekarlığımız olsun dimi:)))))

buda benden çok doğal durduğu için sürekli kullandığım bir ruj 3-4 yıldır bunu kullanıyorum.ASLA vazgeçmem.bakalım siz beğenecek misiniz???

benim dudak makyajım sade hep.
zaten dudaklarım kalın olduğu için parlatıcı kullanamıyorum genelde, daha da kalın gösteriyor.
komple fotoyu koydum, sadece dudaklarımı koyunca iyice kalın görünüyor. benneyaptımki
gözlerimi kapıyorum, sonradan silmiyim diye, gerçi gözlerimi de koymuştum ama :roflol:

rujun tenine harika gitmiş aysimacım cok begendim canım Şeniz

teşekkür ederim tatlım çok uzun zamandır aldım bu ruju ama rengi koyu olduğu için abim izin vermiyodu sürmeme şimdi şehir dışında bende yokluktan istifade :))) napim öyle işte beğenmene çok sevindimsositososito

bunu dün düğüne giderken yaptım öne doğru şişirdim biraz dudakları foto çekilirken:)) ee okadar da sahtekarlığımız olsun dimi:)))))

rujunun rengi güzel
kızma ama o dudakların pozu hiç olmamış inan :1no2:
eminim doğal dursan çok güzel şekli var.sengözlerimebaksanab

pılar tenin çok güzel canım..dudaklarında öle maşallaha.s.

bu doğal halii dudaklarımın kendinden azcık kırmızı;
[

bu hergün kullandığım şekerler kendi rengine en yakın;

bunlarda kırmızı tonları;

daHA kalın olması için tercih ettiğim

dudakların çok güzelmiş,cildin de pürüzsüz maşallah

güya kırmızıydı kırmızı ruju pembe çıkardı saf telefon:

işte benim dudaklar :icecream:

saol cnm beenmene sevindim o senin dudaklarının güzelliği kaydirigubbakcemile5

pardon ya o söz ölemiydi sanki daha deişikti ibi geldi bana :uhm:

aman neyse:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…