Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
wooooooooow senden bir kırmızı ton geldi super cok iddalı guzel

mudusam resmen ruj gibi duruyor inanır mısın emily bu sitede cok duydum ama nerede satılıyor hiç bilmıyorum galiba ben hiç rastlamadım

Canım aslında ben çok yerde gördüm ama satıldığı belli bir yer yok yanibilmiyorumkismile Kozmetik ürünleri satan yerlere bi sor istersen belki sen görmemişsindir boshayallersmile

haklısın kuzu ya kozmetik ürünlerini genelde çilekten brigettesboutique vb yerleden aldıgım için artık gidip buradakı kozmetikcilere hiç bakmıyorumm en yakın zamanda bakcam ama :kedi:

kızlar alıntı yapmayınnnnn m.a.c lip gloss a56

..........

Son düzenleme:
liv benini yisinlerr kuu :))
lip gloss bahanee dudaklar yakiii aklinialirimsmile

medusamm cok güzel görünüyosunn yhaaa..
sadece göz kapagina eyeliner cekip bir resim koyarmisin makyaj topigineolumunekankayizsmile

medusam livim
kızlar hanginize yorum yapsam..önce medusama yapıyım
kızım ne kadar yakışmış kırmızı sana öyle:asigim:kalemlede o biçim olmuş haniaklinialirimsmile
liv sana gelince kanka harikasın güzelimmm:asigim:hani o dudakların üst kısmınıda biliyorum o bakımdan:kedi:güzel arkdaşım benim dudaklarında yüzün kadar güzel ve nude tonlarındaki rujun süper olmuş..hangi ara aldın eklemedin burayaCADIARZU

bana diyende bakın kendisi asıl tam fıstık =)

kanka cok oluyor alalı zaten hiç sevmedim kokusu fln cok kotü sevemedim

medusam livim
kızlar hanginize yorum yapsam..önce medusama yapıyım
kızım ne kadar yakışmış kırmızı sana öyle:asigim:kalemlede o biçim olmuş haniaklinialirimsmile

Tşk ederim tanrıçammm :kedipuyorumnanaktan

Liv'im maşallah bebeim sende tam bi artist havası varbilmiyorumkismiledudaklar böyleyse yüzünün devamını tahmin edebiliyorummmm boshayallersmile
Rujun rengi çok doğal ama bunu kullanmak içinde böyle dudak olması lazım,tek kelimeyle harikasın fıstıkkk:asigim:

bana diyende bakın kendisi asıl tam fıstık =)

kanka cok oluyor alalı zaten hiç sevmedim kokusu fln cok kotü sevemedim
:kedi:hadi be ordan:kedi:
kanka mac ın parlatıcısını aldım geçenlerde 38 tl ama foss yanimirmirmirmirbugün golden rose dolgunlaştırıcı aldım daha başarılıbenneyaptımki

kızlar cok güzel olmus liv rengine bayıldım rujununnn
medusa kırmızı yakısmıss yine söyliyim :)

...................

Son düzenleme:

bu senmisin akitraa vayy yafrummmmm sen neymişin böleeeakannehirakannehir

Son düzenleme:
tsk ederm canım :))
resmi silcektim sonra seyedicektim alıntı yaptın gitti valla :)

ben sildim datlumm merak etmeyerimseniben

akitraa brezilya güzellerine benziyorsun baka bakaa bir hall oldum resmine ....başka açıdan fotoda koy bir ara... bu yüzü görmem lazım çok hoş yaaaboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…