Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bu da bendenn :lepi:

blistex dudak balmı ve m.a.c dudak kalemi var. zemuszemus

Son düzenleme:
Hepiniz Angelina mısınız mubarek hatunlar zemuszemus

Ah benimde dudacıklarım böyle olaydıı :gitme:

benim de dudağım yok..
çizgi halindekaydirigubbakcemile3

ay ay ay topık nasılda şenlenmiş

malicem gözlerden sonra sırada dudakta denese bayıldım vallaha dişlere,dudaklara ve rujun rengine

satrapi seni merak ediyordum en azından boyle dudakları gormus oldum iyi oldu bir bakıma =) renk çok soft dudaklarda çokkkk güzel cnm

jsaw kızmassan birsey dicem biraz cerceve abartlı olmus yani bana gore ama çokta kotu durmuyor

medusam biz angelina olabilir miyiz hiççççç dünya üzerinde o kadının benzeri yokkkkkkkk :asigim:

güzel yorumlarınız için teşekkür ederim zemuszemus

evet kızlar gördüğünüz gibi natürel renkte dudak kalemiyle biraz dışından çerçeveledim ve içini yine dudak kalemiyle boyadım

inanın renk natürel olunca kalem belli olsa bile o kadar da kötü durmuyor.

kalınlaştırmak isteyenlere tavsiye ederim :lepi:

enamm nolduu burrdaa :)) dudak patlamasi olmuss..
bu ne güzelliklerr böle yahhh
masallahh

rujlar bahanee dudaklar sahaneeeolumunekankayizsmile

allahım o nasıl bir kırmızı bayılcammmmmmmmm hay masallah fıstık olmussun fıstık =) kendimi sapık gibi hissediyorummm=)=)

benden de bir fot geliyor dudaklarım cok catlamıs bir halde ama ozendimmmm

allahım o nasıl bir kırmızı bayılcammmmmmmmm hay masallah fıstık olmussun fıstık =) kendimi sapık gibi hissediyorummm=)=)

benden de bir fot geliyor dudaklarım cok catlamıs bir halde ama ozendimmmm

Tşkler bebeim opuyorumnanaktanama sende çok tatlısın aklinialirimsmile
Aslında ruj kullanmadım,emily kalem ile yaptım çünkü kırmızı ruj genelde dağılıyo ve bu kadar mat durmuyo bilmiyorumkismile
Merakla bekliyorum dudak makyajını Liv Tyler'ımolumunekankayizsmile

wooooooooow senden bir kırmızı ton geldi super cok iddalı guzel

mudusam resmen ruj gibi duruyor inanır mısın emily bu sitede cok duydum ama nerede satılıyor hiç bilmıyorum galiba ben hiç rastlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…