Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
AHA BUDA BUGÜN Kı HALı.......SADECE RENKLı PARLATICI VAR.....ÖYLE DOLGUNLAŞTIRICI BıLMEM NELER YOK TAMAMEN DOĞAL HALı :jeyyar: BUARADA FOTODAN YAMUK ÇIKMIŞ AĞZIM YAMUK DıĞıL HAHAHA:):)

"Buyrunbenim" markası, nosu ne? Çok beğendimm dişlerin de beyaz zemuszemus

canım bunu bana bir arkadaş vermişti açıkcası nerden aldığını bilmiyorum...tüp şeklinde fırçalı...üzerinde de colortrend..read my lips yazıyor pembe renkte numara falan bulamadım üzerinde:sinifsinif:

Calicice dudak kaleminin rengi çok güzel numarsı ve markası nedir?
Ben parlak rujları sevmiyorum parlatıcı falanda kullanmıyorum..
Bazen kırmızı sürerim yada dudaklarım çatlamasın diye dudak koruyucusu.
Ama bu kalemin rengini çok beğendim.
Birde mat ruj hangi markalarda bulabilirim önerisi olan ?

evet tatlım ya ben de parlak sevmiyorum alıyorum beğenip ama kullanamıyorum hiç
bu kalemi de göz kalemi olarak kullanıyodum dudaklarıma genelde bişey sürmediğim için ama bi özel günde deneyim dedim rengi de hoşuma gitti buraya da koyayım dedim

canım fotografın üzerinde yazıyordu aslında ama gözünden kaçtı galiba
emily long lasting dudak kalemi 204tü sanırım numarası da
çok teşekkürler yorumlar için a.s.

Aa pardon tatlım inan gözümden kaçmış.
Çok güzel durmuş ben çok beğendim rengini a.s.

bu da benim bugünkü dudak makyajım avonun pembe bi rujuyla niveanın pembe dudak parlatıcısını karıştırdım böyle bişey oldu

cep telefonundan çektim pek net çıkmamış ruj pastel lipstick 61 numara mat bir ruj bende biraz parlak durmasının sebebi altına lip balm sürmem.yoksa bu ruj çok kurutuyor dudakları tek başına

cep telefonundan çektim pek net çıkmamış ruj pastel lipstick 61 numara mat bir ruj bende biraz parlak durmasının sebebi altına lip balm sürmem.yoksa bu ruj çok kurutuyor dudakları tek başına

keşke çevieseymisisn resmi..
ama dudakalr ğüzellll renkte rujun iyiiizemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…