Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
maşaallah okypete o dudakların güzelliği ne öyle. bayıldım.rujun da çok yakışmış.resimlerinin devamını bekliyorum

çok doğru bir tespit ben de hep okypeteyi barbie ye benzetmişimdir. saçı falan da çok hoş çok bakımlı ve seksi bir bayan maşaallah. ne diyelim başka söz yok

brehh brehh breehh adama saç baş yoldurursun sen bu ne sexy dudaklar yarabbim. aramızda gözleri bozuk olanlar var ya da niyeti.. :jeyyar:
maşallah maşallahh kk barbie şubesi mubarekk:1closedeyes:

sağol tatlım...sendende bekliyoruz ...tabii, enişte izin verir mi bilmem................

çok doğru bir tespit ben de hep okypeteyi barbie ye benzetmişimdir. saçı falan da çok hoş çok bakımlı ve seksi bir bayan maşaallah. ne diyelim başka söz yok

He, hayırlı kısmetler arıyoz kendisine :ecrin_bebek:

sağol tatlım...sendende bekliyoruz ...tabii, enişte izin verir mi bilmem................

komplemi çekmediğim sürece bişi demez ama ben artık senin bu resimlerin üstüne resim ekleyemem anacım dudak topiğindeki serüvenimi başlamadan bitirdin -tatlicadiarzu-
tü tü tü 40 bin kere(40.000) maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…