Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
feel go rush canım çok güzel dudakalrın maşallahhh.ikisininde rengi süper.canım ilk fotodakı nın adı ne kaç numara merak ettım hoş durmuş.
nisancım senınde çok doğla duruyor.maşallah çok yakışmış.
pilarcım senın dudaklarında süper bence hiç öle kalın malın deme herkesin kendine göre bi güzelliği var yaa.maşallah hepinize.
türkan şoray gibi dolgun dudaklarınız ne güsel tütütütütü nazar değmesinn

Son düzenleme:

bunuda bugün aldım denemek için sizlerden gördüm özendim pembe tonları hiç kullanmamıştımda off allahım ördeğe benzio aynı dudaklarımda küçük we tombul ama napalım kıslarr allah wergisii

offf kıslar bu yazılan bana ait ewde 2 kullanıcı olunca karışıoo annem çıkış yapmamaışta onun adına yazmışımm pardonnn

offf kıslar bu yazılan bana ait ewde 2 kullanıcı olunca karışıoo annem çıkış yapmamaışta onun adına yazmışımm pardonnn

Olsun anasına bak kızını al demişler.:roflol:
Çok hoş durmuş ama pembe yakışmış maşallahyerimseniben

feel go rush canım çok güzel dudakalrın maşallahhh.ikisininde rengi süper.canım ilk fotodakı nın adı ne kaç numara merak ettım hoş durmuş.

cnm o avon extreme xgloss clazewear cnm numaralı diil ama adı sand shine çok güzel tabi hafifi kahvede kalem var kenarlarında.beenmene sevindim cnm..
yerimseniben

off off görünce özeniyorum dudak denen şey bende ince bir şerit; ağız ise düğme kadar bazen kaşık zor girio ağzıma ..bende böyle dudaklar istiyorum ,napsam en azından minicik bi dolgun olsa..rujum bile yok hiç kullanamıorm ..benneyaptımki

canım istemişken şöle hem geniş hem dolgun iste küçük we dolgun olunca ki benim ölee nebiliyim azcık ördeğe benzetiom kendimisenağlama bide ağzımıda kapatamıyom ben burnum kalkık soruyolar bazen küçükken çokmu emzik emdin die sinir oluyommkötükedihüso

haklısın minicik dolgun dilber koçarslanlı dudağı gibi bişi olur heralde kaydirigubbakcemile3 ayy ne biliim konuşurken herkesin dudaama makas atıpp oyyyy minişş demesine kıl olmaya başladım artık Çok üzgünüm çoook

:1hug: aman kim nederse desin napalım yani senin dolgun deilmiş benimki dolgun ama boyutu küçük olsun ama yinede afetizz şekerrr boşweeerrrr beğenen böle beğensin işteee:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

Thumbnail for forums (1)Thumbnail for forums (1)humbnail for forums (2)Thumbnail for forums (1) cok guzel olmadi ya

offffffffffffffffffffffff SIKILDIMMMMMMMMMMMMMM AMA

Son düzenleyen: Moderatör:

canım bordo ruj gercekten cok yakışmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…