Kendi klibini çekseydin nasıl olurdu :)

Merak etme tatlım dün benim kocada bu kanyak kadınla uğraşılmaz diyip hicbir şey demedi alışkın benim herif ama

Benim nişanlıma kıydın ama :))
Olmadı mı hem seninle eskisi kadar ilgilenmiyordu barda çalışan kadınlar ile eğleniyor seni yanlız bırakıyordu ne yAni o adamı beğenmedin mi onun yerine şarkıcı cuguli gibi birisini koyup Binnaz mı yapsaydım seni hem sen bara indiğin zaman üzerinde sarı renk şifon gömlek vardı bu benim suçum değil

Hahah deli bizim Lovedreams kayboldu

Biliyor bilmez mi geçenlerde değiştirdim beni tanıyanlar isyan etti Koremanya başta olmak üzere çok komik bir isim bulmuştum
Biliyorsa girer ki ya ama misafir olarak senin profilinden yazdıklarını okuyamaz ama :) eğer giriş bilgilerini biliyorsa o sıkıntı

Biliyorsa girer ki ya ama misafir olarak senin profilinden yazdıklarını okuyamaz ama :) eğer giriş bilgilerini biliyorsa o sıkıntı
Bilgilerimi bilmiyor Allah'dan benim telefonda kayıtlı şuydu ismim selpak satan bitli sokak kızı kimse tanıyamadı profil resmimide değiştirmiştim sadece o an aktif olan Koremanya farketti birde tatlıcadı meg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…