Kendi klibini çekseydin nasıl olurdu :)

Yanlız sabah otobüste aklıma geldikçe güldüm gece nasıl güldüm evde tek başıma en son Kova hatunu Kova hatunu leopar ile çükü yedirmesi kriz yarattı buradayım Hale'n daha gülüyorum :KK53:bu kadın delirmiş diyecekler :skandal:
Merak etme tatlım dün benim kocada bu kanyak kadınla uğraşılmaz diyip hicbir şey demedi :KK70: alışkın benim herif ama :KK70:

Benim nişanlıma kıydın ama :))
Olmadı mı hem seninle eskisi kadar ilgilenmiyordu barda çalışan kadınlar ile eğleniyor seni yanlız bırakıyordu ne yAni o adamı beğenmedin mi onun yerine şarkıcı cuguli gibi birisini koyup Binnaz mı yapsaydım seni :KK70::KK70:hem sen bara indiğin zaman üzerinde sarı renk şifon gömlek vardı :KK70:bu benim suçum değil :confused::confused:

Olmadı mı hem seninle eskisi kadar ilgilenmiyordu barda çalışan kadınlar ile eğleniyor seni yanlız bırakıyordu ne yAni o adamı beğenmedin mi onun yerine şarkıcı cuguli gibi birisini koyup Binnaz mı yapsaydım seni :KK70::KK70:hem sen bara indiğin zaman üzerinde sarı renk şifon gömlek vardı :KK70:bu benim suçum değil :confused::confused:
Hahah deli :KK70: :KK70: :KK70: bizim Lovedreams Lovedreams kayboldu :KK70:

Biliyor bilmez mi geçenlerde değiştirdim beni tanıyanlar isyan etti Koremanya Koremanya başta olmak üzere çok komik bir isim bulmuştum :KK70::KK70::KK70:
Biliyorsa girer ki ya ama misafir olarak senin profilinden yazdıklarını okuyamaz ama :) eğer giriş bilgilerini biliyorsa o sıkıntı:KK70:

Biliyorsa girer ki ya ama misafir olarak senin profilinden yazdıklarını okuyamaz ama :) eğer giriş bilgilerini biliyorsa o sıkıntı:KK70:
Bilgilerimi bilmiyor Allah'dan benim telefonda kayıtlı şuydu ismim selpak satan bitli sokak kızı :KK70::KK70:kimse tanıyamadı profil resmimide değiştirmiştim :KK70::KK70:sadece o an aktif olan Koremanya Koremanya farketti birde tatlıcadı meg :KK70:

X