Kendi kendine konuşma

antidepresan yan etkisi olmasa hala kullanırım ama kilo aldim ve surekli uyku hissi oldu... napıcam hiç bilmiyorum resmen zifiri karanlığın içinde bi ışık arıyorum

monolog olsun ama kötü beter fikirler savuşturulsun
özbenliğin var olabilmek için bi savunma mekanizması...

demek bi tek bana olmuyormuş

Biliyomusunuz yazinizi okurken acaba bu yazi bilerekmi onume cikdi demiyo deilim kendi kendime cunku tatile gittim annemlerin yanina ve kucuklugunden berli kucuk bi kiz vardi oda sizin gibi kendi kendine konusurdu ama su son 7ayda baya artmis ben gormeyeli birden gordum cok sasirdim cunku karsisinda birisi varmis gibi konusuyo ve tartisiyo bazen ses tonu yukseliyo veyada oan yapmak istedigini galibaki anlatmak istiyo benimle birlikde olan geliniz oturdugumuz yerde cakdirmadan ona bakiyoduk ve inanin hic bise demedik benm dedigim bak kiz yine basladi kendiliginden konusmaya sanki karsisinda birisi varda tartisiyo dedim ve biz onunla ilgili onu dedikden sonra kiz bize dondu bakdi tabi kiz turk deil arap kendisi anlamasi imkansiz bizi ben ole dedikden sonra bize fonup bakdi baya uzun sure sonra kendi kenfine biseler konusdu yine oanda gelinimiz haber verdiler galiba dedi onun hakkinda konusdugumuzu bizde bakdi biseler dedi diyo tuylerim diken olmusdu kucukken kendi kendine insan herzamn konusur derfim ama baya ilerlemis sorunu o kizin umarim sizde ole deilsinizdir tabi siz kendinizi bilirsiniz ne durumda oldugunuzu bu anlattigim kiz karsisinda insan duruyomus gibi hem tartisip hem konusuyo sanki karsidaki insan ona cevap veriyomus gibi cevapda veriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…