Kendi kendime başlayamıyorum, hep beraber egzersiz yapsak ne güzel olur diyenler

ya arkdşm bn bu kurbaa harekeitni bide ondn öncekini yaparken kalçayı sık dio ya bn ikisini bi arada yapamıormki kalçayı sıkamıorm. sn sıkabiliomsn???

ay bn acayip kasıntı oluorm yapaarken titriorm faln düz kalamıorm bi top gbi bi o yana bi bu yana dengeyi sağlayamıorm sn naıs yapıosn cnm?

kurbağa hareketi yaparken kalça ve göbeği sıkabilirsin , istersen hareketi yapmadan önce sık, sonra bacaklarını hareket ettir.

popo sanki sıkılaşıyo, şekli değişiyo

denge sağlayamıyorum diyosan bi yerde hata yapoıo olmalısın, videodan dikkatlice bak bence pozisyona

selam tatlım...ben de bir haftadır plates yapıyorum ebruyla...çok mutlu oluyorum huzur doluyorum yaptıkça...daha ince ve sıkı hissetmeye başladım...

ben 4 şubattaki videoyu indirdim...sırf kalça hareketleri var muhteşem....

yürüyüş için sana önerim...kk ile ile tanıştım bir mucize lessie....google a yürü ve incel programı indir yaz...ikinci linke tıkla....1 den 5 mile kadar var....sen bence 3 ü yaparsın...indir...45 dakikada çok güel ter atıyor ve çok eğleniyorsun....

yaa bnde plates yapıcamm ama fazla kilom yok çok zayıflarım diye korkuyorumm eyvahedigeldismile belimin 2 cm incelmesi lazımmm sadece ..

bende uc gundur pılates yapıyorum ve arkasından yesıl cay ıcıyorum, ebru sallı sezon fınalını yaptı ben en son bolumden absladım yapmaya sondan basa dogru gıtcem:) zaten %99 aynı hareketlerı yapıyor

ya bende bır haftadır yapıyorum oncesındede wakl at home yapıyorum ama azıcık selulıtlerın gıtmesınden baska degısıklık olmadı ıncelme yok uyuz oldum kendıme, yedıklerıme dıkkat edemıyorum sorun orda galıba:KK43:(( bende top ve lastık alcam ama ıkı hafta sonra anca alabılecegım:KK43:(( bogazımı tutabılsem super olacak galıba ama tutamıyorum ya:KK43:(( bugun walk at home 5 mıl yaptım ve strec sardım vucuduma nasıl terledım anlatamam cesme gıbı aktı bacaklarımdan, aksamda yapcam 5 mıl ve ardından pılates yapcam yesıl cayda ıcıyorum, arkadaslar bırbırımızı motıve edelım, yaptıkalrımızı yazalım bu konu bırlıkte hareket etmenın tam yerı

ya bende bır haftadır yapıyorum oncesındede wakl at home yapıyorum ama azıcık selulıtlerın gıtmesınden baska degısıklık olmadı ıncelme yok uyuz oldum kendıme, yedıklerıme dıkkat edemıyorum sorun orda galıba:KK43:(( bende top ve lastık alcam ama ıkı hafta sonra anca alabılecegım:KK43:(( bogazımı tutabılsem super olacak galıba ama tutamıyorum ya:KK43:(( bugun walk at home 5 mıl yaptım ve strec sardım vucuduma nasıl terledım anlatamam cesme gıbı aktı bacaklarımdan, aksamda yapcam 5 mıl ve ardından pılates yapcam yesıl cayda ıcıyorum, arkadaslar bırbırımızı motıve edelım, yaptıkalrımızı yazalım bu konu bırlıkte hareket etmenın tam yerı

ben de motive edlim birbirimizi diye düşünüp açtım başlığı ama,
pek kimse ilgilenmedi :KK43:

ben de motive edlim birbirimizi diye düşünüp açtım başlığı ama,
pek kimse ilgilenmedi :KK43:
guzel bır konu acmıssın, bugun top ve lastık sıparısı verdım gelınce daha duzenlı yapacagım ama hergun walk at home yapıyorum sabah ve aksam , 3er mıl yapıyordum , dun 5 sabah 5 aksam yaptım, yedıklerımede dıkkat edebılsem super olcak

yürüyüş gibi bir şey, dısarda yurume vaktı olmuyor her zaman, tabı yurumekten farklı hareketlerde var, burada bununla ılgılı konu var canım orayada bır bak ıstersen, enerjı harcatıyor, 5 mıl olanı gunde ıkı kez yapıyorum ve toplamda 10 mıl dısarda yuruyus yapmamın harcattıgı enerjıyı harcatıyor, yaparken cok sıkılmıyorsun, eglencelı oluyor,

hmmm
bir de callenetics egzersizleri varmış çooook iddialı ama nerden bualacaz ki onu ya
sakatlanırız falan Allah muhafaza
neyse biz pilatesimizi yapalım temiz temiz
ben söz veryorum düzenli yapıcam ve burayı da düzenli takip edip ölçülerimi bile yazıcammm

ayyyy tam benlik bu konuu
ben de iki gündür tibetin gençlik pınarı hareketlerini yapıyorum
bi taraftan da yürü ve incel programını
yediklerime pek dikkat edemedim kiii:KK70:
bu yüzden sonuç alamayabilirim ama olsun hiç hareket yapmamaktan iyidir dimi
bu arada 50 kiloyum belim ince ama kalça ve basen var üst bacağımın incelmesini istiyorumkaydirigubbakcemile3
özellikle şu dizimin içe bakan kısımları yok muuuu ay elimden gelse söküp atcam orayıalsanaalsanasmile
bak çok sinirlendim gidip biraz egzersiz yapimguclubacismile

ben de lastiğimi aliyim başlicam pilatese. şimdilik karın ve kalça hareketleri yapıyorum, hani şu 8 dakikalık olanlardan.

bende geçenyaz düzenli birşekilde pilates yapıyodum bu sene çok saldım en yakın zamanda başlamak istiyorum

X