Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

abowwwwwwwww okka gıbım ellerın var o kelepçe ne bee sankı gemıyı tutmaaya yarayan halkaa hıc beğenmedım

saygı duyarımm:1closedeyes:

sımdı sopa gelmeden duzgun yorum yapam en ıyısı kız 5mılyar olan hangısıyse onu calmaya gelcem senden cok guzelmıs cnm bende alyansımı ole almayı dusunuyom sade bısey ama bakalım tektasımla söz yuzum var sımdılık bılezıkte ı para eder :1hug:

o 5 taş pırlantanın daha resmini çekmedim çekince görürsün..tşkler yorumun için:1closedeyes:

[B]bu bilezik kaç ytl oluyor canım hafif birşey mi :eek: benim kaynana da buna benzer birşey almış nişan için bana :1rolleyes:

canım evet hafifi bişii içi boş bi bilezik...Fiyatıda 800 küsür YTL a.s tşklerr[/B]

fotoraf0088xj2.jpg
[/IMG]
iştee budaaa benimm alyansımm vee tek taşımmm:)))

benim alyansımda bundan hem çok sade hemde çok şık çok memnunum

dal5129sj2.jpg

kızlar işte bu da benim alyansım ben çok beğenerek aldım. umarım siz de beğenirsiniz :) durup durup bakıyorum valla :)

uzuuuun beyin fırtınalarından sonra :roflol: :roflol: :roflol: bu alyansta karar kıldık

sözde incecik yüzük almak istemediğimiz için bu alyansı seçtik

yüzüğümü çok seviyorum :asigim: :asigim: :asigim:

alyans6qs3.jpg

Son düzenleme:
benim ilk alyansımda bulgari idi
ama ben hayatımda böyle rahatsız bir yüzük görmedim
hem kalınlığı ile hemde körüklü olmasından dolayı kullanışsızdı
değiştirip klasik aldım
iki tane alyansım var biri klasik biride bu:asigim:

ayyy çok güselmş alyansın ben öle sade sevmem olabildiği kadar şatafatlı olacak benim kiisırnaşık şey şey yaaa tırnaklarında ne güzel yaa ben yiyorum tırnaklarımı uf şekilsiz şekilsiz benimkiler hep özenirim böle tırnaklara :1no2:yemesem adam a benzeyecekti ama şey bıraktım uzun süredir ne zaman tam şeklini alır acaba:çok üzgünüm:

uzuuuun beyin fırtınalarından sonra :roflol: :roflol: :roflol: bu alyansta karar kıldık

sözde incecik yüzük almak istemediğimiz için bu alyansı seçtik

yüzüğümü çok seviyorum :asigim: :asigim: :asigim:

benimkine benziyormu yoksa aynısımı bilemedim :1closedeyes:
ama aynısı yaaaa :1ninca:
doğru bi karar vermisin ben çok severek takıyorum söz, nişan ve evlilik yüzüğü bi yüzük olsun deyip bunu almıştık hala takıyoruz evlenirken belki değişiriz ama ben çok seviyorum

çok severek aldık :asigim:
alyansme6.jpg

Sevgili angel-light-angel yüzüğünü çok beğendim.Markaasını özelden gönderebilir misin rica etsem cnm.Güle güle kullan.Sevgiler...

canım bu da iki alyansın birlikteliği yani erkek ve kadın alyansı. :) bizim alyansımız diye söylemiyorum valla çok seviyorum. bi daha alsam yine aynısını alırım.

benimkine benziyormu yoksa aynısımı bilemedim :1closedeyes:
ama aynısı yaaaa :1ninca:
doğru bi karar vermisin ben çok severek takıyorum söz, nişan ve evlilik yüzüğü bi yüzük olsun deyip bunu almıştık hala takıyoruz evlenirken belki değişiriz ama ben çok seviyorum

tubişim aynısı değil çok benzeri gülüm a.s.a.s.a.s.

bu yüzük seçeneklerimizden biriydi,sözlüm sade olduğu için bunu istedi;ben de beğenmiştim zaten

bir de itiraf,seninki daha güzel canım

Son düzenleme:
bunlar da bizim alyanslarımız daha bir hafta oldu takalı..hayalimeki yüzükler değil aama seviyrum yine de.

Son düzenleme:
X