Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Aaah ah bır gun ölene kadar cıkarmadan alyans takmak bana da nasip olur mu acaba...

not:28 yaşındayım:KK1:

Allah en kısa zamanda en hayırlısını nasip etsin inşallah canım...yaşının önemi yok önemli olan doğru insanla karşılaşmak aşk her yaşta farklı güzel sonuçta :)

SÖZ YÜZÜKLERIMIZ
Allah nasip ederse 09 Mart da takilicak :))

Son düzenleyen: Moderatör:
daha önce koyduğm fotodan net anlaşılmıyodu flaş patlamıştı şmdi daha netini koyuyorum... evlilik teklifi aldğmda takmıştı erkek arkadaşım bana bunu, henüz kendi aramızda...

$398901_10151477086828967_145641810_n.jpg

benimkini neden kimse beğenmiyor yahu dışarda her gören sorar, beğenir halbuki :26:

beniz söz yüzüğümde aynı.:KK52:
Altı ince sadece seninki nasıl?
güzel duruyo ama şimdi yanına alyans takınca çok abartılı duruyo benımki değiştirmeyi düşünüyorum bunu:KK19:

Bunlarda bizim alyansımız:nazar::nazar:

tektaşı eklemesem küser :)

beniz söz yüzüğümde aynı.:KK52:
Altı ince sadece seninki nasıl?
güzel duruyo ama şimdi yanına alyans takınca çok abartılı duruyo benımki değiştirmeyi düşünüyorum bunu:KK19:

aaa gerçekten mi? :KK16: valla ben de alyansla beraber taktığm zman nasıl durcak diye merak ediyorm aslında şuan tek takıyorum da hoş duruyo tek başına.. altı benimkinin de ince sayılır cnm :)

$alyans.png

denizseboo'nun bu alyansından benimki de. tek farkla: taşlı kısım var, ortası da aynı, üstünde sarı şerit var. erkek versiyonu da aynısının taşsızı. ama markası içinde yazmıyor :S nasıl kapalı gözle aldıysam 2 yıl önce,markasını bilmiyorum :S

akıllı kocam çözdü mevzuyu. bizimki eski modeldir, güncellemişlerdir, senin gördüğün son modeldir dedi. :))

$383_4.jpg $999_buyuk_zoom.jpg

Tektaşımı sadece özel günlerde takıyorum.
Diğerinin de ince olması çok rahat.. :)
Evlenirken sanırım, klasik alyansa geçerim, ama pek emin değilim. :)

Bunlarda bizim masal alyansımız :KK16: ilk internette beğendim bu modeli kuyumcuya gittiğimizdede zaten direk aldık :) modeli çok önemli bizim için dikkatli bakınca baş harflerimiz çıkıyo M ve N :) :nazar: :nazar:

Eki Görüntüle 621288 Eki Görüntüle 621293

ayy bu alyansı bende çok istiyorum canım kullanımı nasıl rahat mı? taşlarında bir sorun oldu mu? herkes taşlılar kullanışlı değil diyor arada kaldım :KK43:((

ayy bu alyansı bende çok istiyorum canım kullanımı nasıl rahat mı? taşlarında bir sorun oldu mu? herkes taşlılar kullanışlı değil diyor arada kaldım :KK43:((

Canımm ilk zamanlar hiç bir sorun olmadı çokta severek kullandım 3 ay sonra bitane taşı düştü çok canım sıkıldı gittim yaptırdım yine düştü bidaha gittim tırnak yapılıcak muhalama yapılacak dendi yapıldı geldi 1 hafta sonra yine düştü :KK43: bu modeli çok sevdiğim için başka bir model almak istemedim bende sadesini yaptırdım şimdi çok daha güzel oldu :)) keşke en baştan alırken sadesini yaptırsaymışım dedim gerçekten taşlı yüzükler kullanışlı olmuyormuşş benide en başta uyardılar halbuki bu alyansları alırken daha sade bir model bakın diye ama çok sevdiğim için dinlemedim kimseyi :) bak bunlarda sade modeli flash patladığı için araları siyah durmuş normalde parlaktır taşlı modelden daha çok parlıyor ve dikkat çekici oluyor :)
Eki Görüntüle 680360 Eki Görüntüle 680359

söz yüzüklerimiz enliydi ama kenarları keskinmiş bir süre idare ettik nişanda değiştirip bombeli alyanslardan aldık :KK16::KK16::KK16::KK16:

$420142_517407218274683_1115138038_n.jpg

bunlarda nişanda taktığımız alyanslarımız
$292741_552527668095971_2075091743_n.jpg

$314258_552526958096042_598444822_n.jpg

Son düzenleme:
:21:Kızlar bunlarda bizim alyanslarımız :) Çok içime sinerek aldımm

:21:

X