Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Alıntı yapmıştım gözükmemiş resim tekrar ekliyorum canım.

Eki Görüntüle 536050

Pazartesi günü nikahımız var inşallah bakalım pek alel acele oldu ama ..

Hayırlı olsun...
Güzel aslında hoş bir yüzük ama klasik alyanslardan farklı biraz.
Bu tarz yüzükler takılıyor ya genelde bu yüzden alyans olduğu ilk etapta anlaşılmayabilir:26:

$Nutella aşısı.jpg

Nişanda bunları taktık sonrasında özel sipariş olduğu için bizim nişan tarihimizle eşim ve benim adımızın yazdığı alyanslarımız geldi,aynen bu şekilde,bunlara adımız yazıldı,bu fotoğrafta alıntı değil zaten,nişanda kuzenim çekti,alyanslarımızı çok seviyorum:nazar:

Hayırlı olsun...
Güzel aslında hoş bir yüzük ama klasik alyanslardan farklı biraz.
Bu tarz yüzükler takılıyor ya genelde bu yüzden alyans olduğu ilk etapta anlaşılmayabilir:26:

Benim de kararsız kaldığım tek nokta buydu o zaman en iyisi bundan vazgeçmek, teşekkür ederimmm ..

daha önce şuan kullandığımız nişan alyansımızı eklemiştim. bunu da çok beğeniyorum evlenirken de bunu almak istiyorum inş nasip olur paylaşmak istedim :nazar::KK17:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bronz renk pırlanta taşlı nişan yüzüğüm,nişanlımda da aynısının taşsızı var.:nazar:
Düğünde de değiştirmeyi düşünmüyoruz,biz dahil herkes çok beğeniyor :KK48:

$fotoğraf.jpg

Kızlar bunlarda bizim alyanslarımız konuyu görünce kayıtsız kalamadım:KK1:

$DSC_2665.JPG

$alyans.jpg $alyans 2.jpg Ben biraz sarı altının dışında bir model seçtim sizce nasıl ?? tek dert ettiğim kenarlarının füme rengi gibi bir renk olması acaba kenarlar sarı klasik altın rengi mi olsaydı diye düşünüyorum bazen :) siz ne düşünüyorsunuz buyrun bir de benimkine bakınn...

en kısa zamanda alyansımın resmını koyacagım, 3 aylık evlıyım 1ay once alyansımızı degıstırdık duz klasık alyans aldık cok cok ıcıme sındı dıgerını nısan heyecanı ve telası arasında acele secmıstım nedense hıc gezmeden aldım gectım ama hıc sevememıstım

X