Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Bunlarda bizim yüzüklerimizzz :) bu resmi de iyi ki çekmişim zamanında,aldığımız gün çekip facebook'ta paylaşmıştık :)

$qe0LbyUKk16D2p7hfy8R1tGHtqEl9gh4V3A-KqqmW-s.jpg

Paylaşmışken yüzük tepsimizi de paylaşayım dedim :)

$Uzh8zdlrlKTTifrbh0_4ilj3YkNObIoGiHJFwvxnOBs.jpg

Eki Görüntüle 765453

kızlarr alyans olarak bunu çok beğendim ama taşlı olduğu için terettüt ediyorum almakta sizce nasıl?

Bizim eski alyansımız bunlar çok severek büyük bi hevesle almıştık. Canım doğrusu şuki nekadar harika hoş görünsede bu alyanslar kullanması bizce pekde rahat değildi ben kullanamadım parmaklarım küçük olduğu için bana kalın geldi ve kenarları çok keskindi biriyle tokalaşınca canımı acıtıyodu. Aynı sorun eşimdede oldu kullanamadı çok üzülerek değiştirmek zorunda kaldık düğünden sonra gittik değiştirdik bizde klasik düz sarı alyanslardan aldık keşke en baştan bunları alsaymışız dedik inanki çok rahat hem kullanışlı hem ciddi bir duruşu var klasik alyansların :112: ve şunuda eklemek istiyorum taşında düşme oluyo hevesini kırmak istemem istersen alın kullanın bi deneyin ama pek kullanışlı değil kalın olduğu için parmaklarım hava almıyodu yara oldu kullanamadık biz
:100:

BU da bizim, takmak için 1 ayımız var hala..
Bu arada erkek arkadaşıma kim söylemişse yüzükte tamtur şeklindeki çizgi, taş, renk vs olursa evlilik iyi gitmezmişmiş:KK9:
Hemen her alyansta var zaten öyle bir şey o yüzden klasik bir model tercih ettik. Ben zaten klasik ve rahat mümkünse ince istemiştim, takıyla hiç aram yoktur çünkü.

Eklentiler

• $IMG-20130815-WA0009.jpg
    $IMG-20130815-WA0009.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 418
BU da bizim, takmak için 1 ayımız var hala..
Bu arada erkek arkadaşıma kim söylemişse yüzükte tamtur şeklindeki çizgi, taş, renk vs olursa evlilik iyi gitmezmişmiş:KK9:Hemen her alyansta var zaten öyle bir şey o yüzden klasik bir model tercih ettik. Ben zaten klasik ve rahat mümkünse ince istemiştim, takıyla hiç aram yoktur çünkü.

:KK1: pahalı olacağı için mi

iyi kamufle :KK36:

Eki Görüntüle 765453

kızlarr alyans olarak bunu çok beğendim ama taşlı olduğu için terettüt ediyorum almakta sizce nasıl?

kaliteliyse taş düşme sorunu olmaz. ben 2,5 senedir kullanıyorum sıkıntı yok. çok seviyorum yüzüğümü:KK16:

bilinen markaların modellerini taklit olarak satıyorlar, onlardan almazsan sorun olacağını düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 765453

kaliteliyse taş düşme sorunu olmaz. ben 2,5 senedir kullanıyorum sıkıntı yok. çok seviyorum yüzüğümü:KK16:

bilinen markaların modellerini taklit olarak satıyorlar, onlardan almazsan sorun olacağını düşünmüyorum.

Koçak Gold'dan almıştık katologtann seçip özel yaptırmıştık yinede düştü taşı kaliteyle alakası yok taş bu sonuçta hepsi pırlanta bile olsa yinede düşer :112:

Koçak Gold'dan almıştık katologtann seçip özel yaptırmıştık yinede düştü taşı kaliteyle alakası yok taş bu sonuçta hepsi pırlanta bile olsa yinede düşer :112:

kaliteden kasıt taşın kalitesi değil. taşı altına nasıl bir işçilik kalitesiyle monte ettikleri. :KK42:

bi 5ay önce benim alyansım çalındı malesef:KK43:((
yakında alcaz ama tekrardan, o zaman paylaşırım bende fotosunu:)

kaliteden kasıt taşın kalitesi değil. taşı altına nasıl bir işçilik kalitesiyle monte ettikleri. :KK42:
Bende taşı kasdetmedim yanlış ifade kullandım aslında sizde haklısınız aslında demek istediğim şuki; Taşlı yüzükler için taşı düşmez diye bir garanti yok ister assos olsun ister altınbaş ister koçakgold kalite mühim değil kimi 2,5 sene dayanır kimi 5 sene ömürlük değildir taşlı yüzüklerin ömrü pırlanta da olsa bu böyledir yani yine taşın kalitesinden bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın :) Siz memnunsanız bize laf düşmez biz çok büyük bi hevesle aldık modelinin benim için büyük bi anlamı var dikkatli bakınca benim ve eşimin baş harfleri çıkıyo N ve M bu yüzden aşık olmuştuk yüzüklere :) nedense çevremizde kimse beğenmedi her gören alyans gibi durmuyo dedi gümüş gibi duruyo dediler kimseyi takmadım zaten biz çok beğenioduk çünkü hala beğeniyoruz gerçi ama kullanamadık işte sürekli parmaktan çıkarmak durumunda kalıyodum elimi yüzümü yıkarken yüzümü çiziyodu ee sürekli çıkarıncada biyerde unutmaktan korktum açıkçası :) dedim bu böyle olmıycak aldığımız yere koçak golda gittik geri verdik yüzükleri klasik düz bombeli alyanslardan aldık en azından parmağımızdan hiç çıkarmadan kullanabiliyoruz tokalaşınca parmaklarımızı acıtmıyo ve yüzümü yıkarken rahatım artık :) iştee böylee :)

Son düzenleme:
kızlar bizim alyanslarımızda bunlar ama sarı yok bizimkisi düz beyaz altın ama modeli aynı
$alyans-modelleri-1.jpg

tektaşımda bu :KK3:
$7286_P293360.jpg

• Beğen
Reactions: d89
$Jival-Alyans-Modelleri-600x449.jpg $Jival-Alyans-Modelleri-600x449.jpg

benim alyansım bu zamanında tektaşımı flnda bozdurmuştum sırf bunu alıyım diye şimdide elim boş geliyo gerçi kendisi 11.70 gr bi bilezik kadar kalın ama yine nasıl bir tektaş seçsem bi fikir veren olursa sevinirimm

X