Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

bu da bizim alyansımız biz sarı altınla yaptırdık
bıraz soluk gorunebılır cepten cektım

bu da orjinali

Son düzenleyen: Moderatör:
Henüz sevgiliyiz nasipse 15 eylülde nişanımız ama evdeşim bana gümüş alyans almıştı ve altın tektaşta evlenme teklifi hediyesi :KK31::KK1:

$IMAG0275[1].jpg $IMAG0275[1].jpg $IMAG0275[1].jpg $IMAG0277[1].jpg

bu da bizim alyansımız biz sarı altınla yaptırdık
bıraz soluk gorunebılır cepten cektım

bu da orjinali

benımkıde aynısı ama benım ortadakı sıra tasları dalgalı gecıyor hafıf benımde bır tarafı beyaz dıye hatırlıyorum ama suanda ıkı tarafıda sarı gıbı gelıyor cok memnunum 1.5 senedı kullanıyorum

[ı]canımm ilk zamanlar hiç bir sorun olmadı çokta severek kullandım 3 ay sonra bitane taşı düştü çok canım sıkıldı gittim yaptırdım yine düştü bidaha gittim tırnak yapılıcak muhalama yapılacak dendi yapıldı geldi 1 hafta sonra yine düştü :KK43: bu modeli çok sevdiğim için başka bir model almak istemedim bende sadesini yaptırdım şimdi çok daha güzel oldu :)) keşke en baştan alırken sadesini yaptırsaymışım dedim gerçekten taşlı yüzükler kullanışlı olmuyormuşş benide en başta uyardılar halbuki bu alyansları alırken daha sade bir model bakın diye ama çok sevdiğim için dinlemedim kimseyi :) bak bunlarda sade modeli flash patladığı için araları siyah durmuş normalde parlaktır taşlı modelden daha çok parlıyor ve dikkat çekici oluyor :)
[/ı]Eki Görüntüle 680360 Eki Görüntüle 680359

canım benim çok teşekkür ederim. Bu ara işler yoğun uzun zamandır giremedim nete. Taşsızı da çok hoş görünüyormuş :KK34: Kesinlikle bu :KK76:

çok beğenip aşık olarak aldığmız alyanslarmız pembe beyaz altın aldık takmak için sabırsızlanıyoruz

$IMG_1330.jpg

pembe mi? ben cidden anlamıyorum şu altın işinden bana göre gayet normal sarı altın oysaki:KK9: canım benim istediğim modelden almışsınız bayıldımm bi an önce takmanız dileğiyle...

canım öncelikle güzel dileğin için çok sağol evet kenarı pembe beyaz alyans oldu komple sarı alıcaktık sonra aşkım bir anda buna baktı bende görünce aşık oldum aldık çok güzellerdi çok sevdik inşallah sizde gönlünüze göre bulursunuz

bu da benimki :)
aslında taşlı istemiyordum ama bunu çok beğendim ve en içime sinen bu oldu

$E0011 altınbaş.jpg

kızlarr alyans olarak bunu çok beğendim ama taşlı olduğu için terettüt ediyorum almakta sizce nasıl?

Son düzenleme:
X