Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Arkadaşlar hepinizinki çok güzel İnşallah hiç çıkarmaz hep mutlu olursunuz ...Bir gün bende buraya resim koyucam İnşallah :) (daha çok beklemek kaydıyla :KK43::KK43::KK43: )

nişan alyanslarımız :KK16:
$AşK 034.jpg

evlilik alyanslarımız :KK16:
$AşK 124.jpg

ne yalan sölim nişan alyanslarınız çok daha hoşuma gitti :) ama evlilikler de güzel :))

teşekkürler canım:KK16:
evet nişanalyanslarımız daha güzel kalın ve gösterişli çok beğenerek aldık:KK16:
eşimin işi gereği o kadar kalın alyans kullanması zor olduğu için daha ince bi alyans seçmek zorunda kaldık :KK34:
değiştiricez biraz kullandıktan sonra :KK17:

Bizimkide bunun ikilisi bir ince beyaz alyansla bir ince sarı alyansın içiçe geçmişi.
Bende çok severek aldım.Umarım istediğin gibi birşey bulurusun.
$974_buyuk.jpg

bunlar da bizimkiler..ama ben kendimkini rodaj yöntemiyle sarıya çevirdim çok güzel olmuştu fakat geçen hafta kaybettim :KK43:
şimdi yeni alyans alıcam aynısından mı alsam, klasik bombeli alyans mı alsam karar veremedım :)

Eklentiler

• $alyans1.jpg
    $alyans1.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 215
  • $alyans.jpg
    $alyans.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 269
Taşlı modellerde ilk hezimeti yaşadım :) bulaşık yıkarken cebime koyayım dedim yere düştü, taşı da düştü.

Ben demiştim müstakbel nişanlıma alyans gibi alyans alalım diye de o bu modelde karar kılmıştı şimdi koşsun peşinden taşların :)))

Buda benm alyansım ama geçen gün elimden yere düştü 1 taşıda düştü :KK43: henüz 1 haftalık nişanlıyım :p nişanlıma utana çekine söyledim

$IMAG1609.jpg

Arkadaşlar bizim alyansımız da bu çok severek takıyorum ve her gören çok beğeniyor.

Kızlar bu yüzükler hakkında görüşünüzü alabilir miyim ?
Bu tarz bir modeli çok beğendik ama sanki biraz alyans gibi durmuyor gibi geldi. Kararsız kaldık:26:

Kızlar bu yüzükler hakkında görüşünüzü alabilir miyim ?
Bu tarz bir modeli çok beğendik ama sanki biraz alyans gibi durmuyor gibi geldi. Kararsız kaldık:26:

Canııımmmm:KK54:
Resmi göremiyorum ama çok şaşırdım:KK53:
Hayırlı olsun kuzum şimdiden..
Eve gidince bakacağım resmine deee:KK69:
Ne zaman ne oluyor şimdi?
Çok şaşırdım?:123:

Canııımmmm:KK54:
Resmi göremiyorum ama çok şaşırdım:KK53:
Hayırlı olsun kuzum şimdiden..
Eve gidince bakacağım resmine deee:KK69:
Ne zaman ne oluyor şimdi?
Çok şaşırdım?:123:

Alıntı yapmıştım gözükmemiş resim tekrar ekliyorum canım.

Eki Görüntüle 536050

Pazartesi günü nikahımız var inşallah bakalım pek alel acele oldu ama ..

X