Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

$tamtur-alyans-5.jpg buda benim alyansım

Buda benim alyansim kızlar. Allah kimseye çıkartmayı göstermesin.

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 189
istediğimiz modeller bunlar,favorinin alyansı,elişiymiş,biraz pahalı ama mağazada tanıdık var indirim yaptırcaz,yada benzer alyansı daha ucuza alabileceğimiz yerler var mıdır önereceğiniz,bunların şu anki fiyatı 1800 civarı magazada bize 1500 gbi yapabılırler ancak:44:

Bende bütün markalara baktım . İnanın normal kuyumcularla o kadar çok fiyat farkı var ki 600-700 tl fark ediyor,sonuçta altın aynı altın sadece orada marka yazıor diye para veriyoruz. Zaten kuyumculardaki yüzüklerde marka yüzüklerin hemen hemen aynısı hatta model seçiyosun aynısını yapıyolar .Sizin bu yüzüğün benzeride var kuyumcularda.

bnde böle istemiştim ama parmaklarım inanılmaz minik olmuyo 5taş:18:

kucukleri de var aslinda...kapali carsiyi bi dolan derim orda cok fazla secenek var. bazilari bendede cok buyuk durmustu. aslinda cok kaloy secilir gibi geliyo ama parmaga uygunu bulmak gecekten zor.

benımmkı taşlı beyaz alyans..ınce ve sade dıyebılırım..

ınsanlar artık farklılık arıyor..evet bazıları cılkını çıkarmış durumda ama; evlilik yuzuğü sade olacak dıye bı şartta yoktu kı hiç.. eskıden ne uretılırse o vardı ulkemızde..tekstılde boyleydı..sadeliğin tek nedenı buydu..hatta beyaz alyans bıle 80lerden sonra uretıme gırdı..

şimdi ınsanlar özenıyor ya da kendısı bıle tasarlıyor..bu durumun nedenı bu..üretım ve tuketımdekı sınırsızlık..

herkes nasıl ıstıyorsa oyle alıyor..boyle doyum sağlıyor ve mutlu oluyorsa ben kendı adıma sevınırım..

ayırt etme konusuna gelınce bnde bazen ayırt edemem görduklerımı..2 kez oldu:)

Ne varsa eskilerde var..

Şimdi üretim almış başını gidiyor.

Bugüne kadar gördüğüm en güzel alyans anneannemin incecik kırmızı altından alyansı.. Ötesi yok.. Haklısınız..

X