Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

arkadaşlar sizlere sorum olacak, bugün bi avm de alyanslara bakıyorduk ablamla, ben taşlı modellerden beğendim. ablamın arkadaşı da öyle almış ve taşların yanlarında kararmalar olmuş. sizler öyle bir sorun yaşadınız mı ??? yoksa bu kaliteden mi kaynaklanıyor ???

Canım selam.

Taşlı modeller daima risklidir. Annemin taşlı bir yüzüğü vardı, parlattırmak için kuyumcuya verdiğinde kuyumcu taşı sahtesiyle değiştirmiş Ne dediysek hak iddia edemedik Çok da güzel bir taşı vardı

Ama kararmanın asıl anlamı oksitlenme demek. O da kalitesinden kaynaklanıyordur. İçindeki alaşımın içinde metal varsa o kararma yapar canım.

canımm, benim teyzemin alyansı taşlı. bildiğin 40 sene önce falan almış yani, hiç parmağından çıkarmaz. temizlikte, bulaşıkta, yemekte vs. hep parmağında. taşları pırıl pırıl hala. ne düşme ne oksitlenme hiç bişey olmamış.
bunun yanı sıra, yeni nişanlanan ve taşlı alyans tercih edenlerden; 'taşı düştü, kenarları karardı' yorumları da duyuyorum.
:26:

Kızlar biz de müstakbel nişanlımla alyans bakıyoruz. 20den az günümüz kaldı (nişana daha var ama 20 günden sonra ayrı şehirlerde olacağız). O hafta içi sabahtan akşama işte. Şu ana kadar sadece iki yere baktık ve ben taşlı model beğendim.

Annem taşlı zor olur dedi, biliyorum riskli oluyor.

Onun dışında nişanlım ince ve beyaz bir şey istiyor, ben de 10 kez mi nişanlanacağım, alyans gibi alyans olsun gösterişli olsun diyorum (tamtur dışında). Altınbaştaki bayan farklı takımlardan seçebilirsiniz yüzükleri dedi.

Öyle canım sıkılıyor ki işler yetişmeyecekmiş gibi hissediyorum, nişanlım bu konuda çok rahat, daha hiçbir ilerleme kaydedemedik nişan tarihini koyduğumuzdan beri.

Ne zormuş bu işler, çok sıkıldım..

Hiç de güzel gelmiyor yüzükler üstelik!

Halbuki daha nişan ortada yokken bayılırdım bakmaya kuyumcu vitrinlerine... Şimdi transit geçiyorum!

Bu da bizimki oldu; tamamen nişanlımın zevki

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu da bizimki oldu; tamamen nişanlımın zevki

Çook hoşmuş tatlım bayıldım :) Önemli olan sizin begenmeniz..bende kendiminkiyle aynı olmasını istiyorum farklı takmasını istemiyorum bide bende beyaz altın olmasını istiyorum..bizim daha 8 ayımız var nişana..

Son düzenleyen: Moderatör:

Sağol canım senin için de hayırlısı olsun.

Ben sarı altın istiyordum, beyaz altın gümüş gibi duruyor bence.. Ama nişanlım olacak zat ben sarı takmam kalın takmam dedi baştan koydu kuralları.

Valla bi yüzük için canımı sıkamadım ne istiyorsan onu alalım dedim çünkü bizimki benden hevesli çıktı yüzük işinde. Bir iki yere gittik baktım benden hevesli bakıyor ediyor, benim gösterdiğim modellere biat etmiyor aman üzülemicem dedim. Bende maşallah tık yok, ne elbisem var ne nişan için hazırlığım. Zamana bırakıyorum strese girmek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…