Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

BU RESİMDEKİ YÜZÜKTEN BENİMKİDE AMA TEKTAŞIN KENAR TAŞLARI YOKBENİM BİDE SADE OLAN ALYANSIM VAR CİZGİLİ AMA ONUN RESMİNİ KOYAMADIM ÇÜNKÜ ŞU ARALAR BULAMIYORUM KAYIP O İLK SÖZ YÜZÜGÜMDÜ YAAA

bu altın ama eşim altın takmadıgı için aynı modelin platin olanını yaptırdık ona

Eklentiler

• $aly12-1a.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:
alyansını çok beğendim canım benim istediğim gibi ben çok aradım bulamadım ama inşallah düğünde aynısından alabilirim

ayy teşekkür ederim çok kullanışlıydı alyansım ama artık parmağımda değil inşallah sen takar ve hiç çıkarmazsın canım

nisanda tr den almistik alyanslarimizi cok kalindi ben pek alisamamistim. bunu da esim sevgililer gununde aldi. artik bunu kullaniyorum yaninada 4 bucuk yil once aldigi ilk hediyesi tek tasimi takiyorum. Şeniz

buna bayıldım yaa harika! nerden aldınız acaba?

bunlar da bizim alyanslarımız :) umarım ekleyebilmişimdir.

Eklentiler

• $DSCN4071.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 223
kızlar alyanslar gerçekten cok guzelmiş.. ben tamtur istiyorum ama onu takınca yandaki parmaklara batıyo, rahat değil diyorlar.. kullananlar varsa paylaşabilirmi? bide sizce alyansataki taşlar mutlaka pırlanta mı olmalı yoksa pırlanta benzeri de olabilirmi?

bu da benimki ama benimkinin taşların yan sıralarıyla yüzüğün yanlarında ince çizgi halinde sarı altın geçiyor..
seviyorum alyansımı

nişanlımın ki sade gümüş alyans..
2 tane tektaşım var biri kendi aramızda sözlendiğimizde diğeri nişanda takılan ama nette bulamadım

böle tam bellı olmuo ama ustune tıklayınca normal boyutu gorunuo kızlar

Bu da benim seçtiğim alyans 28 mayısta takacağız nasipse

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu da benim seçtiğim alyans 28 mayısta takacağız nasipse

Alyansın çok güzelmiş canım, bu arada sninki söz mü nişan mı? Çünkü bende 28 Mayısta sözleniyorumda aynı gün seninle çok heyecanlıııı

Son düzenleyen: Moderatör:

canım ben de tamtur istiyordum denedim hiç rahat edemedim çok kullanıssız batıyor birde parmaklar kapanmıyor.onun yerine tektaşlı tamturlardan aldım aslında yarımtur:) ama üsstten bakınca parmakta tamtur gibi duruyor aslyansımın yanına bir de öyle bir yüzük aldım en iyisi resmini koyayım.
parmaktada böyle duruyor yarım turlu tektaş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…