Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

her zaman sadelikten yanayım senin yüzüğünde aklımda olan modellerden ama taşlı olması beni düşündürüyor parmağını rahatsız ediyormu yada taşlarında düşme sorunu oldumu:nazar:
böyle çok desenli karışık modelleri pek beğenmiyorum ben :KK8:

Canım bana soruyorsun galiba. Yüzüğüm çok rahat, taşlar yüzüğün içine gömülü yani öyle yukarıda durmuyor. Bu yüzden kullanımı çok rahat ve taşlarıyla ilgili hiç sorun yaşamadım. Bu modelleri beğeniyorsan tavsiye ederim hem kullanımı rahat hem de şık

Canım bana soruyorsun galiba. Yüzüğüm çok rahat, taşlar yüzüğün içine gömülü yani öyle yukarıda durmuyor. Bu yüzden kullanımı çok rahat ve taşlarıyla ilgili hiç sorun yaşamadım. Bu modelleri beğeniyorsan tavsiye ederim hem kullanımı rahat hem de şık

teşekkür ederim cevapladığın için yanlış yere yazdım sürekli yorumları :KK69:

$ÈsRa001.jpg

alyansımmmmm

slm kizlar hepinizinki cok güzel allah bir ömür boyu mutlulukla takmayi nasip etsin....

Bazilarinkine bittimmm:)

Bizde malesef diemicem cok begenerek aldik:) Bizimkiler kaynanam tr ye gittiginde almisti yani o begendi:) ve güzellerdi ama bizde Söz -Nisan- Evlilik yüzügü birdi ve bana Sözde tek tas takilmadi...
BEnde sordum ya bana takilmiyacakmi die....onlarda sonra bana Tek tas yerine Nisanda Tam tur Taktilar degisiklik olsun die herkesden ve Setime uysun die..Ama fark ettim artik tam turlar alyans yerine bile sayiliyor.... Sonra evlilik yüzügü baska olsun die kaynanam gecen sene izine giderken degistirmeye götürdü ve degistirdi malesefbunlar pek hosuma gitmedi ve cok ince askiminki yamuldu bile ve kuyumcu bu düzelmez dedi o yüzden artik ya eskisini yine aricam yada eninde sonunda kendimiz secicez:)
Tek tasimi sonra Dogum dan sonra kizim ve babasi bana hediye yaptirmis eger eklemeyi beceririsem eklicem:) yardimci olmak isteyen varsa tsk ederim simdiden:KK70:

evvveettt hadi herkes kendi alyansının fotoğrafını koysun. alyans çok özel, çok güzel, çok anlamlı olmakla birlikte ömür boyu parmaktan çıkmayacağı için fonksiyonellik de çok önemli. alyans bakıyoruz ama şöyle içime sinen 'işte bu!!' diyebileceğim bir alyans göremedim. peki sizinkiler nasıl? ilk alyansın anlamı, önemi çok farklıdır. bu yüzden özenmek gerekiyor diye düşünüyorum.
sonunda aldık, işte alyansım :)
4248Resim_004.jpg

3748Resim_008.jpg

çok hoşmu alyansın :nazar::nazar::nazar:

benim ilk alyansımda bulgari idi
ama ben hayatımda böyle rahatsız bir yüzük görmedim
hem kalınlığı ile hemde körüklü olmasından dolayı kullanışsızdı
değiştirip klasik aldım
iki tane alyansım var biri klasik biride bu:asigim:

s5003203bt0.jpg

çok güzelde becede rahatsız edici

ya arkadaşlar taşlı yüzükler çokta kullanışlı değil bence.ben nişanımda aldım ve taşları düştü en sonunda bvlgari model aldımda rahatladım.her hafta kuyumcuya taş yapıştırmaya gider olmuştum yasırnaşık şey

ya evet ben de setımı cok zarıf bı set oldugu ıcın amıstım tamamen taşlı.bıleklık ve kolyesındekıler sureklı dusuyo.ve yenılettıgındede eskısı gıbı olmuyo malesef.bellı oluo sonradan yapıldıgı mat yada yamuk takılabıldıgınden dıgerlerı gıbı parlamıo.ama yuzuktekı taslar dusmedı allahtan .ben ılk onlar duser dıe dusunuyodum.alyansımdada ara ara taş var o da henuz dusmedı.

ayy bende bayıldım bu alyansa...
çok güzelmiş canım..
hiç çıkarmamak üzere takarsınız inş..
mutluluklar...

bencede cok zarif hoş durmus.ya beyaz altına bayılıorum aslında ama sararmasa zamanla ne ıyı olur.ben kalından yana oldum cunku alyans bu ya agırlıgı olsun azcık degılmı yanı:)ki ben hıc yuzuk takmayan bırısıydım evlenmeden once.

14 şubatta sözlendık,pırlanta tektaşım ve yüzüğümüz.Söz nişan ayrı olmasın dıe nısan yuzugumuzu taktık sözde
cok net cıkmadı sözlümünküyle ıkımızınkını daha net yukleım duzgun cekınce

Son düzenleyen: Moderatör:
senin pırlanta tektaşını sevsinler bebeğim :21:

Son düzenleyen: Moderatör:
X