Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

island cım cok güzel alyansın bende koydum yüzüklerimin resmini inşallah haziran da takacagız bizde

Son düzenleyen: Moderatör:
$SAM_0140.jpg
:nazar::nazar::nazar:
Bu da benim alyansım ve tektaşım kızlar.18 Aralık 2010 da nişanlandık,kısmetse 10 temmuzda nikahımız olacak.Gerçi alyansımı değiştireceğim çünkü bunu nişanlım almıştı farklı şehirlerde olduğumuz için ben seçememiştim:KK43:

Son düzenleme:
bunlarda benim alyans ve tektaşım. çok memnunum elimde varlığını bile hissetmiyorum ama modelden sıkılıyorum bikaç ay sonra değiştiricem inş.
adszet.png

Eki Görüntüle 195759
:nazar::nazar::nazar:
Bu da benim alyansım ve tektaşım kızlar.18 Aralık 2010 da nişanlandık,kısmetse 10 temmuzda nikahımız olacak.Gerçi alyansımı değiştireceğim çünkü bunu nişanlım almıştı farklı şehirlerde olduğumuz için ben seçememiştim:KK43:

Sonunda alyansımı değiştirebildim:KK16:Klasik,bombeli modelleri çok beğeniyordum,böyle bir model aldık. $Görüntü0037.jpg $Görüntü0036.jpg :nazar::nazar::nazar:

bunlarda benim alyans ve tektaşım. çok memnunum elimde varlığını bile hissetmiyorum ama modelden sıkılıyorum bikaç ay sonra değiştiricem inş.
adszet.png

bence de değiştir canım valla modelden değil ama,yüzük çok kötü duruyo parmağında, varlığını nasıl hissetmiyosun? ben burdan daraldım valla,yüzük,parmağını boğup öldürmeye çalışıyor gibi duruyor,çok dar görünüyor, ya da parmakların biraz boğumlu, tombul bilmiyorum.ölçüsü ne yüzüğünün?

hiç bi zaman anlam veremediğim bi durum var. şimdi nişanlılıkta yüzük sağda tamam. evlenince solda buda tamam. o tektaş nedir yani ne anlama geliyo kiii. bide cvp verecek olanlar lütfen bu msjı beğenin sabahın erken saatleri olduğu için sonradan buraya yazdığımı unutabilirim :) merak ediyorum nedenini

aynen ben de anlamıyorum ya... hadi bi de güzel dursa tamam. iki ayrı güzel yüzük, birlikte takılıyo rezalet bişey oluyo. iki yüzüğün de havası kayboluyo. bi de tek taşla birleşik modellerini çıkarmışlar ki ondaki amacı hepten anlamadım...

tektaş evlenme teklifi sırasında damat tarafından verilir ve kız bunu söze kadar yada nişana kadar takar yani alyansa gecene kadar
ama bazıları ikisini de takmaya devam ediyor.. kimi aynı parmakta, kimi biri bi elinde biri bi elinde olmak seklinde tercih meselesi, istersen takmaz saklarsın
ama evlilik teklifi olmadıysa, gidip kendi tektaşlarını alıp kendileri takanları da anlamıyorum heves heralde
kimide tektası sözde takıyor alyans yerine ama tektasın asıl ve tek manası evlilik teklifi demek die biliorum ben

bu tektas meselesi birazda yurtdısından geldi... yurtdısında birçok unlu alyans diye sadece tektaş takıyor onlarda bayanın alyansı o sekilde, bizde ikiside var herseyi oldugu gibi onuda kendimize yonttuk biraz

Son düzenleme:
island cım cok güzel alyansın bende koydum yüzüklerimin resmini inşallah haziran da takacagız bizde
Teşekkür ederim handecim sizin yüzükleriniz de cok hoş. Allah bir ömür aşkla takmayı nasip etsin.:nazar:
Alyansın çok güzelmiş canım, bu arada sninki söz mü nişan mı? Çünkü bende 28 Mayısta sözleniyorumda aynı gün seninle çok heyecanlıııı :KK69:

Perisokom teşekkür ederim canım. Nişanlandık biz. Allah hepimizinkini tamamına erdirsin.:KK69:
Bu yüzük çok güzelmiş.Bayıldım. :KK16:

Çok teşekkürler canım. Ben de çok beğenerek kullanıyorum. Baktıklarımın arasında en farlısı ve hoşuma giden bu model oldu.:KK69:

tam belli olmamış fotografta ama tektaşımın yanında nazar boncuğu var ve tam turum

bunlar da alyanslarımız

$DSCN2342.jpg

buda benim rahatmı derseniz ne evet nede hayır derim kızlar :KK66: tek taşımı kullanamıyorum bunula beraber ama su düz yüzüklere dönüceğim sanırım

Son düzenleme:
Buda benim alyansım ve tek taşım, aşkımla severek aldık:KK69:

Kızlar sadece tektaş kullanan yok mu, öyle kullanılsa abes mi olur, bu çift çift yüzükler benim pek hoşuma gitmiyor da. :44:

X