Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

kizlar alyanlarinz cok sik ama bence tektas ve alyanslar beraber takilmamali cunku alyanlar cok kalin olmus tek tas sikismi gibi duruoo tektas icin ozel setler var ikili gelioo ve ic ice gecen yada sade olanalr ayri parmaga yada sag ele takilmali tombul tombul duruoo bence:KK43: uzgunum,, ben sol elime alyansimi sag elimdede tek tasimla setini takarim:) alyansim bildigmiz altin alyan uc tasli cok minimmancik esimle ayni olsun istedik herseyiyle ve 6mm yani bayagi kalin :")

14 şubatta sözlendık,pırlanta tektaşım ve yüzüğümüz.Söz nişan ayrı olmasın dıe nısan yuzugumuzu taktık sözde
cok net cıkmadı sözlümünküyle ıkımızınkını daha net yukleım duzgun cekınce

yüzüğünün net resmini koyabilir misin ? çok merak ettim:KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
:87: $bizim alyansımız.jpg çok sevdiğim alyansımız...

Çok beğenerek aldık:) tavsiye ederim.:87:

arkadaşlar bir ay önce yüzük taktık. alyanslarımızı en iyi markalardan birindem aldık (isim vermemiz sakıncalı galiba) ama alyanslarımız şimdiden çok çizildi. nişanlımın ki çok kötü ben dikkat ettiği halde çizik doldu. bunu yaşıyan var mı? her zaman takmıyormusunz evde filan

evet bende 1ay oldu sozlenelı
ama yuzugum cızılıo bende cok uzuluyorum
cunku alyans degısmnek ıstemıorum,omur boyu tek alyans olsun dıyenelrdenım
ama cızılıo ya:KK5:
evdede takıorum ılla cızılıo
ama takmak ıstıorum evdede
herhalde gunluk evde kullnamalık yuzukmu alıca znapıcaz degısmelık olarak:26:

$DSC01516.jpg

foto güzel olmasada benim nişanlılık dönemimden beri taktığım alyansım bu.çokta memnunum kızlar.

çok sağol canım.
bende öyle düşünüyorum fakat tek taşım diğer elime bol geliyor.kolye ucu gibi kullanıyordum tek başımı öyle de düşürdüm.yine taktım alyansımın arkasına.

viewer.php

buda bizim alyanslarımız. alyansım bol geldiği için, önüne sıra taşımı takıyorum :KK69:

Son düzenleyen: Moderatör:
ayy ben de ne çok araştırmıştım nişan yüzüğünü. burda görünce aklıma geldi.

X