Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

bi 15 sayfa baktim 1 tane mi güzel olmaz iclerinde...kizlar kusura bakmayn ama felaket zekvsiz alyans secmissiniz ya. neyse zevk meselesi demek ki :)

Zevk kıyaslaması yapabilmeniz için sizin de foto koymanız gerekmez miydi? Foto koymayan üyeler olarak kıyas yapma fırsatımız olurdu?

Son söylediğinize kesinlikle katılıyorum; zevk meselesi!

bi 15 sayfa baktim 1 tane mi güzel olmaz iclerinde...kizlar kusura bakmayn ama felaket zekvsiz alyans secmissiniz ya. neyse zevk meselesi demek ki :)

Senide göreceğiz bakalım :KK47: burnuma kıskançlık fesatlık kokusu geliyor ya neyse:KK1: kedi, ciğer misali :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
$Fotoğraf0275.jpg $Fotoğraf0316.jpg bunlar da bndn =))) ama bi sorun var bn evli deilim sadece yüzükleri çok seviyorum :KK75: umarım sorun olmaz ...

hepsine gerçekten bayıldım:)
ara ara girer bakarım bu sayfaya bigün banada resim koymak nasip olur inşallah..
herkesin ki hayrlı uğurlu olsun:KK3:

Eki Görüntüle 236921

bunlarda bizim :nazar::nazar::nazar:

askımınkini aynısının 2 yuzuk ustuste kalın sekilde yaptırdık ama :KK34:

bayıldımmmmm,bende birgün evlenebilirsem tercihim bu tarz yüzüklerden olacak..darısı başıma inşş:KK31:

hmm çok güzel :)

çook güzel,güle güle kullanın :)

Eki Görüntüle 237501
umarım olmuştur.bunlarda bizimkiler :KK52:

çok beğendim..mutlu günlerde takın inş :):KK34:

elimin çirkinliğine bakmayın.(serçe parmağımda kemik bozukluğu var yüzük biraz o yuzden yamuk duruyor).İlk defa foto yüklemeyi deniyorum.Bu da benim alyansım

Eklentiler

• $DSC03794.jpg
    $DSC03794.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 206
Evlilik teklifi yüzüğüm :KK69::KK69:
$teştaş.jpg

Bunlarında siparişini verdik 9 Ekimde takıcaz hayırlısı ile.

beğendiğimiz 10 modele numara verdik. ikimizde kucuk kagıtlara begendiğimiz modelin numarasını yazdık, ikimizin yazdığı numara bu yüzüklerin numarası idi.
:KK69::KK69::KK69:

$28.jpg

X