Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

$Fotoğraf0153.jpg $Fotoğraf0146.jpg
kızlarr buda benim alyansım pek beceremedim çekmeyi yeni aldım

3859.jpg
3864.jpg

buda benimki....resim net çıkmadı pek...yarısı sarı yarısı beyaz altın ortasında da minik taşlar var aralıklı olarak....nişanlımınki taşsız

düğün zamanı değiştiricez,biraz aceleye gelmişti alyanslar pek kullanışlı değiller.....ortasındaki taşların olduğu yere bişeyler girebiliyor.....ama rahatlık olarak çok rahat,parmağımda yokmuş gibi.....

bizim yüzüklerimizin aynısı:) başta çok beğenmemiştim ama şimdi çok seviyorum. kullanımı çok rahat ve herkes çok beğeniyor...

beğenerek aldığım nişanda takılan alyansım ve tektaşım

08092010175.jpg

Buda bizim söz yüzüklerimizz :)
Nişanda tekrardan değiştireceğim için sarı almak istemedim .
Çok aradım hem güzel hemde çok kalın olmayan bi yüzük ve buldum sonunda çok seviyorum yüzüğümü darısı 18eylülde takmaya opuyorumnanaktan

ben resim çekmeye üşendim kızlar ama atasaydan aldığımız için siteden rsmi bulup yüklüyorum :)ben yei evli değilim ama ocakta alyanslarımızı yeniledik...herkese şimdiden mutluluklar... :)

Eki Görüntüle 51506

bizim alyansımız :nazar::asigim:

alyans-22.jpg

bugün alyanslarımızı değiştirdik nişanlım kaybetmişti benimki de yara yapıyordu.yeni alyansımız böyle...

yz3xg5.png

Kızlaaarr alyanslarınıza bayıldım,hepsi de benim tarzım,çok zarif duruyorlar..inşallah bende birgün nişanlanırsam tercihim böyle modellerden olacak..ömrünüzün sonuna kadar çıkmasın inşallah o yüzükler parmaklarınızdan :KK34:

daha önce koydum mu hatırlamıorum ama bu da benim alyansım ve söz yüzüğüm.nişanlımınki de ashkmeleginin eklediği alyanstan

Eklentiler

• $Resim 035.jpg
    $Resim 035.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 297
genelde yüzükleriniz sarı ben beyaz düşünüyorum olmazz mmıı? tek taşımı ekliyorum daha alyans almadık

$5498_kucuk.jpg

Son düzenleme:
Merhaba kızlar bizde dün aldık alyanlarımızı :KK69:
Nacizade çekmeye çalıştım koltuğun üstünde ama bakalım beğenecekmisiniz :KK19:

$Görüntü1212.jpg

Son düzenleme:
biz de beğendik cumartesi alacağız. inşaallah resmini koyacağım. sizinkiler de hayırlı olsun hanımlar :nazar::nazar:

Bu bizim 6,5 yıl önce bayılarak aldığımız alyansımız.
Bunun yanına tamtur pırlanta takıyorum bazen.

4064.jpg

1176501801.jpg

Bu da eşimin doğum günü hediyesi, zaman zaman da sadece bunu takıyorum.

tamturalyansmodelleri.jpg

Birde tektaş altın yüzüğüm var hiç rahat değil. :KK43:

Son düzenleme:
Allah tamamını erdirsin inşallah ben alyansını çok beğendim sadelik her zaman şık bence mutluluklar:KK71:

her zaman sadelikten yanayım senin yüzüğünde aklımda olan modellerden ama taşlı olması beni düşündürüyor parmağını rahatsız ediyormu yada taşlarında düşme sorunu oldumu:nazar:
böyle çok desenli karışık modelleri pek beğenmiyorum:KK8:

beğenerek aldığım nişanda takılan alyansım ve tektaşım

her zaman sadelikten yanayım senin yüzüğünde aklımda olan modellerden ama taşlı olması beni düşündürüyor parmağını rahatsız ediyormu yada taşlarında düşme sorunu oldumu:nazar:
böyle çok desenli karışık modelleri pek beğenmiyorum ben :KK8:

X