Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

08092010175.jpg

Buda bizim söz yüzüklerimizz :)
Nişanda tekrardan değiştireceğim için sarı almak istemedim .
Çok aradım hem güzel hemde çok kalın olmayan bi yüzük ve buldum sonunda çok seviyorum yüzüğümü darısı 18eylülde takmaya opuyorumnanaktan

ayy bende bayıldım bu alyansa...
çok güzelmiş canım..
hiç çıkarmamak üzere takarsınız inş..
mutluluklar...

canım alyansın tektaşın harikaymış.....

nden değiştirecksinki bence çok güzel rabbm tamamına erdirsin inş...
canm söz yüzüğünün fiyatı ne kadar?:teytey::nazar:

Teşekkür ederim tatlım . Ya bizim sözle nişan arası 1seneyi aşıcağı için daha düz bşy aldım ama nişanda yani evlenincede takıcağım yüzüğü sarı istiyorum bilmem belkide dğeiştirmem zaman ne gösterirse artık =) Yüzüklerin fiyatıda cnm ikisi toplam 900 tl yani bi tanesi 450 ye geldii..

Su perisii :
çok sağolll cnmm aminn inşallahh hepimiz bir ömür boyu takarz mutlulukla... opuyorumnanaktan

merguana : Teşekkür ederimm :1rolleyes:

merhabalar a.s.

Heyecanlıyım bugün alyanlarımızı almaya gidiyoruz :asigim:

umarım herşey iyi olur :)

buda aşkımla çektiğim resim o benim alyansımdan istemedi daha sade bir model aldık takamazmış kalın:icecream:

Eklentiler

• $15102010179.jpg
    $15102010179.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 156
rabbm ağız tadıyla taktırmayı nasip etsin inşallah...bende alyansımı değiştirmeyi düşünüyourm sennkiler çok güzel canm tam benlik fiyatı n kadar?:nazar::nazar:

benım almak ıstedıgım yuzuklere benzıyo bıraz ortası degısık okadar cok yer gezdımkı hepsı bırbırının aynısı ama bu yuzukler cok asil duruyor teneke gıbı durmuyor şimdiden mutluluklar dılerım

Kızlar hepsi çok güzel modellerin! hihoyyyt
Biz klasik alyanslardan alıcaz ama aklıma takılan bişey var şimdi benim; alyansım sarı altın olucak tektaşım beyaz altın. İkisi de evlenince sol ele takılıyor, ama yan yana beyaz altınla sarı altın güzel durur mu ya? Tabi alyansı sola tektaşı sağa da takabilirim ama yine de bi elde sarı bi elde beyaz ne biliyim kötü mü durur sizce??:uhm:

benim alyansım sarı altın canım bombeli olan modelden tektaşımda beyaz altın ikisini aynı yere takıyorum hiç abes durmuyor gayet hoş duruyor

benim alyansım sarı altın canım bombeli olan modelden tektaşımda beyaz altın ikisini aynı yere takıyorum hiç abes durmuyor gayet hoş duruyor

Yaaa? Ya ben de takarım ama geçenlerde nerden duyduysam duydum hatırlamıyorum da işte efendim sarı altınla beyaz altını birlikte takmak abesmiş de, görgüsüz gibi duruyomuş da bilmem ne. Sinir oldum ben ikisini de takmak istiyorum yaaa.:hulya:
Gözümde de canlandıramadığım için merak ettim dışardan takan biri var mı diye. Sağol canım fikrin için yerimseniben

boşver görgüsüz diyenleri eminim takınca seninde hoşuna gidecek canımzemuszemus
en kısa zamanda takman dileğiylee :lepi:

X