Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

buda benim alyansım....aslında 3.ü alyansım....yeni evlendiğimde alyansım başkaydı....parmagımı sıkmaya başlayınca çıkardım ..yerine başka bi tane aldım..ondanda sıkıldım bir süre sonra ...en sonunda bunu aldım ...ama bundan çok memnunum...çok beğenerek kullanıyorum.........[/QUOTE]

Muhteseeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm . . .
Hayatımda gördügüm en guzelllllll alyans yaaa nolur sölemısın kac para :1hug:

sade ve kibar bir alyans çok beğendim benimki taşlı ve 2kere taşı düştü taşsız modeller kullanışlı ya habire kollamak zorunda kalıyorum

evet canım taşlılar kullanışsız ama çok şık duruyorlar benim nişan alyansım bu düğünde değiştiricez kısmetse kaydirigubbakcemile2

Tek taşına bayıldım tatlım.:asigim:

Seninde tam turuna bayıldım

Ömür boyu çıkarmayın mutluluklar hepinizeee kızlaropuyorumnanaktan

Son düzenleme:
allahım herkese güzel günlerde kullanmayı nasip etsin
sizlere bişi danışmak istiyorum
bizim istemeyle nişanın birlikte olma olasılığı yüksek erkek arkadaşımın ailesi uzakta oldukları için ; sizce isteme işi olurken tek taşla tamtur mu alsam beyaz altın düğündede sarı bi alyans yoksa direk tektaşla alyans mı alıyım
alyanslar o kadar hoşuma gidiyo kii napıcağımı bilemedim?
lütfen yardım bekliyorum sizden

kızlar ya alyanslarda bakıyorumda bazılarında erkeğin ve kızın alyansı farklı olyyor neden ki

Herkesin alyansları süperrr aahh ahh ben ne zaman bööylee kocisimle alyans takacagım acabaa?? Bu arada hatunice yüzügüne bayıldım bende farklı modellerden hoslanıyorum simdi bunlar cok moda suan evlensem bende bu tarz birseyler düsünürdüm kesinlikle..:1closedeyes:

Ben evlenene kadar kimbilir neler cıkar neler..mafoldumben

bende alyansımı değiştirmek istiyorum bu hangi markanın modeli
acaba bende bu modeli çok beğendim
kullanışlımı acaba :uhm:

canım bu benim söz alyansım evlilik yüzüğü olarak hiç düşünmedim ne desem yalan olur sırf taş sonuçta ben genelde takarım ama arada çıkardığımda olur diye düşünüyorum karar seninn

anladım canımm sağoll yenede çok hoş
ama benim çok hoşuma gitti güle güle kullanopuyorumnanaktan

ilki bebeğimiz doğduktan sonra eşimin hediye ettiği yüzük
diğeride evlilik alyansım ve tektaşım

Eklentiler

• $dfg.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 190
  • $fgd.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 208
Son düzenleme:
bu da benim pırlanta tektaş söz yüzüğüm ve nişan alyansım

Eklentiler

• $Resim 035.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 215

Nişanımızda takılan ve hâla takmakta olduğumuz alyansımız yorum sizlerin kızlar....

ay çok güzel hepsi yaa...allah bize de o mutlulukları nasip eder inşallah cancağızlarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…