Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

ya arkadaşlar hepinizin alyansı ayrı ayrı çok güzel bana sözde nasıl bişey önerirsiniz?? hepsi çok güzeller karar veremiyorum mafoldumben

ya arkadaşlar hepinizin alyansı ayrı ayrı çok güzel bana sözde nasıl bişey önerirsiniz?? hepsi çok güzeller karar veremiyorum mafoldumben

Tatlım nişanda nasıl olsa alyans takılacağı için sözde daha çok ince düz alyanslardan tercih ediliyo ama benim sana önerim tek sıra taşlarla dizili tam tur alyanslardan takman opuyorumnanaktan Çoook hoş duruyo, tek sıra olduğu için söz alyansı tarifine uygun, hem nişanda taşsız bi alyans tercih edersen birlikte takarsın..Işıkta filan taşları çok güzel parlar gözlerini alamazsın yerimseniben

Tabi tek taş da tercih edebilirsin, çok daha makbuldür; damat adaylarına duyurulurrr kaydirigubbakcemile3

:) çok teşekkür ederim canım şöyle bişi düşünüyorum sözde tektş ve tamtur beyaz altın nişandada sarı beyaz altın birlikte daha kalın bi model ayyy seçmek ne zormuş yaaa daha diğer takıları var en sonunda kaçacam o olucak :p :kedi:

Arkadaşlar bizde 1 ay sonra nişan yapacağız.Yalnız şunu merak ediyorum nişan yüzüklerini erkek tarafı almıyor mu???

Arkadaşlar bizde 1 ay sonra nişan yapacağız.Yalnız şunu merak ediyorum nişan yüzüklerini erkek tarafı almıyor mu???

hayırlı olsun şimdiden ama benm bildiğim kadarıyla kızın yüzüğünü erkek erkeğin yüzüğünü kız alıyo ama genelde erkekler alıyolar 2sinide

3859.jpg
3864.jpg

buda benimki....resim net çıkmadı pek...yarısı sarı yarısı beyaz altın ortasında da minik taşlar var aralıklı olarak....nişanlımınki taşsız

düğün zamanı değiştiricez,biraz aceleye gelmişti alyanslar pek kullanışlı değiller.....ortasındaki taşların olduğu yere bişeyler girebiliyor.....ama rahatlık olarak çok rahat,parmağımda yokmuş gibi.....

08092010175.jpg

Buda bizim söz yüzüklerimizz :)
Nişanda tekrardan değiştireceğim için sarı almak istemedim .
Çok aradım hem güzel hemde çok kalın olmayan bi yüzük ve buldum sonunda çok seviyorum yüzüğümü darısı 18eylülde takmaya opuyorumnanaktan

canım alyansın tektaşın harikaymış.....

nden değiştirecksinki bence çok güzel rabbm tamamına erdirsin inş...
canm söz yüzüğünün fiyatı ne kadar?:teytey::nazar:

3859.jpg
3864.jpg

buda benimki....resim net çıkmadı pek...yarısı sarı yarısı beyaz altın ortasında da minik taşlar var aralıklı olarak....nişanlımınki taşsız

düğün zamanı değiştiricez,biraz aceleye gelmişti alyanslar pek kullanışlı değiller.....ortasındaki taşların olduğu yere bişeyler girebiliyor.....ama rahatlık olarak çok rahat,parmağımda yokmuş gibi.....

Güzelmiş canım opuyorumnanaktan
Düğünde yenisini alırsınız tabii aceleye geldi içinede sinmediyse..
Hayırlısı olsun bebekimmm olumunekankayizsmile

08092010175.jpg

Buda bizim söz yüzüklerimizz :)
Nişanda tekrardan değiştireceğim için sarı almak istemedim .
Çok aradım hem güzel hemde çok kalın olmayan bi yüzük ve buldum sonunda çok seviyorum yüzüğümü darısı 18eylülde takmaya opuyorumnanaktan

çookk güzel:hulya:

dün takılan alyansım opuyorumnanaktan:teytey::asigim:

Eklentiler

• $15102010169.jpg
    $15102010169.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 120
  • $15102010163.jpg
    $15102010163.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 154
  • $15102010168.jpg
    $15102010168.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 145
ilk alyansım çalındı, ikinci alyansımı da bir iki ay önce kaybettim alyansım yok şimdi :KK43:

X