Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

hala kendi başına hareket etme fikrine alışamadım düğünden sonrada alırım dimi :dance::dance:

alırsın tabiki bir bileziğinle takas edersin. zaten sana tavsiyem takılan çeyrekleri sakın satma. hatta mümkünse hiçbir altınını satma. bileziklerini götür kuyumcuya eğer altın takmayı sevmiyosan ki zaten normal bilezikler takılmıyo bileklik varsa takarsın bilezikleride kalın tek bir bilezik yaptır tak koluna yada sakla. çeyrekleri asla satma ama değiştirmede ilerde çok lazım olabilir.

alırsın tabiki bir bileziğinle takas edersin. zaten sana tavsiyem takılan çeyrekleri sakın satma. hatta mümkünse hiçbir altınını satma. bileziklerini götür kuyumcuya eğer altın takmayı sevmiyosan ki zaten normal bilezikler takılmıyo bileklik varsa takarsın bilezikleride kalın tek bir bilezik yaptır tak koluna yada sakla. çeyrekleri asla satma ama değiştirmede ilerde çok lazım olabilir.

evet bizde hiç satmama fikrindeydik ama çeyrekleri satarız bilezikler durur diyorduk işte birbilene danışmak çok önemli çok sağol canım teşekkür ederim

http://a.imageshack.us/img163/4765/fotoraf0371.jpg

erenm.jpg

bende düün tektaşımı aldım umarım beğenirsiniz almayı planladığımız nişan yüzklerimizide koyuyorum bayrama söz 2 hafta sonrada nişanımız var allah kısmet ederse

rabbm ağız tadıyla taktırmayı nasip etsin inşallah...bende alyansımı değiştirmeyi düşünüyourm sennkiler çok güzel canm tam benlik fiyatı n kadar?:nazar::nazar:

rabbm ağız tadıyla taktırmayı nasip etsin inşallah...bende alyansımı değiştirmeyi düşünüyourm sennkiler çok güzel canm tam benlik fiyatı n kadar?:nazar::nazar:

çok sağol tatlım,biz arife günü alacağız ama bayan 18 bay 23 numaraydı kaç gram hatırlamıyorum 900 dediler büyük kuyumcularda 1000-1200 arası fiyat verdi,ben bunu sonradan favorinin sayfasındada gördüm,beğenmene çok sevindim bazıları gümüş yüzük gibi diyorlar ama bana çok ağır bir modelmiş gibi geldi

olsun serüvenini biliyorum çoğu gitmiş azı kalmış mayısda olacak o zaman,bizimda 2 haftaya yüzükler takılacak daha :nazar::nazar:belki hatırlamışsındır uzun zamandır girmiyordum kkya tekrar sahneler geri döndüm

evet canım tanıyorum ve biliyorum beklerim topiğime evlilik üzerine gene sohbet ediyoruz opuyorumnanaktan

08092010175.jpg

Buda bizim söz yüzüklerimizz :)
Nişanda tekrardan değiştireceğim için sarı almak istemedim .
Çok aradım hem güzel hemde çok kalın olmayan bi yüzük ve buldum sonunda çok seviyorum yüzüğümü darısı 18eylülde takmaya opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $08092010177.jpg
    $08092010177.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 132
X