Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

of cok guzeller Allah banada nasip etsin inşallah:gitme:

elinede yakışmıştır herhalde kimbilir nasıl durar fotografı yok dimi :1rolleyes:

Canım, elde nasıl durduğunu görmek istemişsin; umarım yardımcı olur fotolar...

İki tanesi benim bir tanesi eşimin eli; yüzüğün net olarak görünebildiği 3 foto vardı sadece...

Eklentiler

• $100_1501.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 104
  • $100_1876.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 118
  • $100_1907.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 102
Alyansim bu kizlar.El yapimi. Bazen keske biraz daha incesini alsaydim diyorum, ama hosuma gidiyor yinede.

Eklentiler

• $alyanslar.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 173
bunlarda benım yuzuklerım sekerlerrr:hulya:

Eklentiler

• $ZXIt-117-1.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 85
  • $DSC01063.jpg
    8,9 KB · Görüntüleme: 111
  • $DSC03577.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 107
bugün alyanslarımızı değiştirdik nişanlım kaybetmişti benimki de yara yapıyordu.yeni alyansımız böyle...

unutmazsam bende yarın aşkımla aramızda taktığımız yüzüğün resmini koyarım opuyorumnanaktan

(üstüne tıklayınca büyük halini görebiliyorsunuz)
işte bu da bizim kendi aramızda taktığımız söz yüzüğü...opuyorumnanaktan
yakında aileler arasında olucak inşallah Rabbim onu koymayıda nasip eder...opuyorumnanaktan

buda benim alyansım önceki sayfalarda varda nisan arkdşım bakmak istedi:)cnm senin için bidaha çektim telde ama net çıkmadı malesef

Son düzenleme:
buda benim alyansım önceki sayfalarda varda nisan arkdşım bakmak istedi:)cnm senin için bidaha çektim telde ama net çıkmadı malesef

yaaa işte bu yaa cok güzel duruyor
önümüzdeki ay hemen değiştiriyorum bende
sıkıldımı benim alyansımdan bilmiyorumkismile

yaaa işte bu yaa cok güzel duruyor
önümüzdeki ay hemen değiştiriyorum bende
sıkıldımı benim alyansımdan bilmiyorumkismile

cnmm her gören soruyo valla..ama ben yüzük kullanmaya alışık deiilim ya ay çok rahatsız oluyorum kulanırken..aklım elimde oluyo sürekli hala alışamadım gitti :):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…