Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

sağol cnm benimmm :) Tektaş evlilik teklifi için önündeki de söz yüzüğü..Diğer tek olan nişan:KK70: Seninki de öylecnm

Bunlarda bizim alyanslarımız, çok seviyorum
Eklenen Resim Ön İzlemesi Resim 055.jpg (92.4 KB (Kilobyte), 0x kez indirilmiştir)

arzucuğum güzel günlerde kullanın inşallah bizimkide bundan yalnız biz sarısını yaptırmıştık çok severek takıyorum inşallah hep ve güzel günlerde kullanırız

yeni olduğum için sanırım alıntı yapamadım kusura bakmayın resim eklemeyide bilmiyorum sayfa 98 giresunlu arzun arkadaşımın aynısı benim alyansımda

buda bizim yarından itibaren takacağımız alyansımız bizimkisi sarı altın ama tektaşımın resmini bulamadım nette sonra ikisini birden çekip koyarım
1303.png
Canım çok güzelmiş bende bunun iki kenarı da taşlı olanını istiyorummmopuyorumnanaktan

alyans_7000.JPG

bende buna bittim yarın bakacağım parmağımda güzel durursa hemen alacağızzsositosositosositososito

Son düzenleme:
bızımkısı bunun aynısı ama benımkı sarı çizgının ustunde degıl tasları en kanarı sıratas ortası sarı çızgı erkek modelı aynı benım soz yuzugumdu bu

Eklentiler

• $nbss95.jpg
    $nbss95.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 76
güle güle kullanın kızlar..şimdi uyku bastı üşeniyorum yarın bende resmini çekip koyayım alyansımı..:-)

Canım Sana çok önemli bişey söylüycem yüzüğünü çaldıum modelini.
Ben Nişan için model arıyordum yaw aklımda bulunsun :roflol::roflol::roflol:

çok güzel alyanslar var gercekten bende nişan yapacam varsa resim koyarmısınız. siteyede yeni üye oldum. neşeli arkadaslıklar var ben asuman. fotografların devamını bekliyorum alkisalkisalkis

bütün sayfalara tek tek baktım hepsi ayrı güzel hiç çıkarmazsınız hep mutlu olursunuz inşallah(=
bizde 1 ay sonra falan sözlencez bakmaya başladım:asigim:

X