Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

çok severek aldık :asigim:
alyansme6.jpg

bizimki de bundan bir tarafı sarı bir tarafı bayaz altın olandan

kıslar alyanslarımızın resmini çektimmm biras acaip çıktılar normalde böle deil ama foto makinasının ayarını bilmiyorum:KK43::KK43::KK43:
işte buda benim alyansım umarımmm herkes bu yüzükleriiii mutlulukla kullanır bi ömürrr....
taşlııı almam düşer taşları diye korkuyodum kuyumcu içinde kalmasın al kullan düşerse takılıyo niye dert ediyosun dedii bende aldım vallaa elde çok güzel duruyo ama sanki taşları biras batıyo..inş alışırımmm:)

bebem çok güzellllopuyorumnanaktanrabbim ömür boyu mutlu etsin işallah.çok beğendim ben

kıslar alyanslarımızın resmini çektimmm biras acaip çıktılar normalde böle deil ama foto makinasının ayarını bilmiyorum:KK43::KK43::KK43:
işte buda benim alyansım umarımmm herkes bu yüzükleriiii mutlulukla kullanır bi ömürrr....
taşlııı almam düşer taşları diye korkuyodum kuyumcu içinde kalmasın al kullan düşerse takılıyo niye dert ediyosun dedii bende aldım vallaa elde çok güzel duruyo ama sanki taşları biras batıyo..inş alışırımmm:)

bizim alyansımızın aynısı canım benimkaydirigubbakcemile5ben çok severek takıyorum birkere düşmüştü taşı ama kuyumcuda hemen taktırdım.fakat son zamanlarda çok zayıfladığım için parmağımdan düşüyor,takamıyorum birsüredirmafoldumben

nişanlandım,evlendim hala bu sayfadan çıkamıyorum...çok güzel ,bayılıyorum alyanslara,eşime diyorum birer tane daha alsak arada onları da takarız diye,olmaz diyo:)herkesin alyansı çok güzel,mutlulukla takın inşallah.

nişanlandım,evlendim hala bu sayfadan çıkamıyorum...çok güzel ,bayılıyorum alyanslara,eşime diyorum birer tane daha alsak arada onları da takarız diye,olmaz diyo:)herkesin alyansı çok güzel,mutlulukla takın inşallah.

Vayy be Demek Bağımlık yapıyor
Sus otur oturduğun yere ben napıyım 2. alyansı istiyor ya utanmadan sositososito
Ben Bekarım Ayıptır Söylemesi şakkıdışakkıdı

bebem çok güzellllopuyorumnanaktanrabbim ömür boyu mutlu etsin işallah.çok beğendim ben
ayyyyyyyy cnm bnm allah herkesii mutlu etsinnn bu yüzükleriiii aldıgımız gün gibi mutlu kullanırıs inş:):):):senin alyanslarda pek bi şık bunuda sölemeden geçemiycem tatlışımsengözlerimebaksanab

bizim alyansımızın aynısı canım benimkaydirigubbakcemile5ben çok severek takıyorum birkere düşmüştü taşı ama kuyumcuda hemen taktırdım.fakat son zamanlarda çok zayıfladığım için parmağımdan düşüyor,takamıyorum birsüredirmafoldumben

ayyyy cnmm sevindirik oldum yaaa demek memnunsun bende memnun kalırım inşşşşşşşşşşşopuyorumnanaktan

cnm sen yine iyisin ben alyansımı alalı 4 gün oldu ve ben hala alyanslarabakıyorumkaydirigubbakcemile3

Vayy be Demek Bağımlık yapıyor
Sus otur oturduğun yere ben napıyım 2. alyansı istiyor ya utanmadan sositososito
Ben Bekarım Ayıptır Söylemesi şakkıdışakkıdı

canım benim yaaa zemuszemus inşallah hayırlısıyla senin de istediğin olur:Saruboceq:. farkındayım zaten ben senin,evlilik hazırlığıyla ilgili her sayfada yorumun var
ben susup oturuyum en iyisikaydirigubbakcemile

aaaaa nem,sen bi kullan bi eskit ondan sonra bak artık yenilerine.:eek:klava:kafan karışır sonra bak içine sinmez:eek:lmaz:
benim azcık da olsa bakma hakkım vardelikafadulden

canım benim yaaa zemuszemus inşallah hayırlısıyla senin de istediğin olur:Saruboceq:. farkındayım zaten ben senin,evlilik hazırlığıyla ilgili her sayfada yorumun var
ben susup oturuyum en iyisikaydirigubbakcemile

şakkıdışakkıdışakkıdı aynen Canım benim şakkıdışakkıdışakkıdı
laelaelaelaelae Sanki hiç yorum yapmamış gibi devam et hayatınalaelaelaelaelae
sositososito Her yerde var şekerim yorumum heryere giriyorumkafamçokkarıştı

Bunlar benim bir senelik yüzüklerim.Beş senedir devam eden bir ilişkide aldıgım 3. tektaşla alyans :):):) Nasipse 10 Ekimden sonra değişmeyecek nişanımdan sonra :):):)

Eklentiler

• $002.jpg
    $002.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 83
  • $003.jpg
    $003.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 85
  • $alyans.jpg
    $alyans.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 89
ıkiside gümüş bunların yalnız alyansın ortasından altın sarısı gecıyor.Fikir olsun diye ekledim şmdilik.ınşallah nişan yüzüklerim daha güzel olacak onlarıda eklicem..Sevgiyle kalın

ayy benim ilk alyansımın aynısının tıpkısı..
ben değiştirmek zorund akaldım nemcim çnk taşları çok düşüodu..
artık kuyumcuya gitmketen bıkmıştım...
ama hep içimde kaldı bu alyanslar...

X