Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

ya küçücük çıkmış,bi tane daha ekleyim.baya özenerek yaptırmıştım,çok da severek takıyorum
adsztzo.jpg

alyans13.jpg

buda bizim alyansımız ama bizimkinin sadece ortası beyaz altın diğer yerler yeşil altın

Buda bizim alyansimiz:

21032009090.jpg

Sade tercih ettik ikimizde, almadan önce tasli istiyordum bende ama sadesi daha cok hosumuza gitti, kullanimida cok iyi özellikle calisirken, evde is yaparken falan hic rahatsiz etmiyor, cok seviyorum alyansimizi :asigim:

bunları çok beğendim
özellikle son alıntı yaptığım klasik sade ama en beğendiğim modeldirzemuszemus

teşekkür ederim kardelencim,daha güzeli senin olsun inşallahkaydirigubbakcemile5

alyansımı her goren cok begenıyor ama yenı modeller cıktıkca bende degıstırmek ısıtyorum degıstırsem mı kızlar yaa .. uguru kacarmı dersınız??

Galyana wooow süper alyansın güle güle kullan kızlar sizlerinkilerde çok güzeller mutlulukla parmağınızdan eksik olmasın inş.sengözlerimebaksanab

kıslar alyanslarımızın resmini çektimmm biras acaip çıktılar normalde böle deil ama foto makinasının ayarını bilmiyorum:KK43::KK43::KK43:
işte buda benim alyansım umarımmm herkes bu yüzükleriiii mutlulukla kullanır bi ömürrr....
taşlııı almam düşer taşları diye korkuyodum kuyumcu içinde kalmasın al kullan düşerse takılıyo niye dert ediyosun dedii bende aldım vallaa elde çok güzel duruyo ama sanki taşları biras batıyo..inş alışırımmm:)

Son düzenleme:
X