Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

benim yüzüğüm bu :lepi: benim yüzükten örnek aldın galiba değil mi canım mutluluklar

hayır ben senin yüzğünü görmedim canım özel mesajda da belirttiğim gibi özel yaptırdım bende zemuszemus koskoca ankarada bulamadım ta izmirde yaptırdım
eğer senden görseydim de söylerdim açık yüreklilikle yerimseniben neyse pişti olmuşuz farkında olmadan :icecream: benden' de sana kocaman mutluluklar a.s.

ben alyansımı biraz da kayınvalidemin beğenisiyle almıştım:çok üzgünüm: o yüzden sürekli eşime baskı yapıyordum yok 5. yılda yok 10.yılda değiştirelim diye ama şimdi kaybettim veeee yüzüğümü istiyorum valla bulursam hiç değiştirmiycem ölene dek..... meğer çok seviyormuşum:)

Sizlerin alyansı kadar yeni olmasada,alyansımı çok ama çok seviyorum.
Çünkü o günlerim aklıma geliyor ve çok severek takıyorum alyansımı..
Eski yeni farketmiyor bana göre aslında,öenmli olan bu alyansı takıp hep o eski günleri anımsamak..
İşte benim 6 yıllık parmağımdan hiç ama hiç çıkarmadığım alyansımzemuszemus

Adıvar Maşallah Allah Mutluluğunuz Bozmasın Canım Çok şık ve güzel.

Canım benim tşk ederim birtanemopuyorumnanaktan
Böyle taşlı,maşlı bol işlemeli alyansları sevmediğim için bu şekilde sade bir tercih oldu..Hem eşim hemde benim ikimizin alyansıda aynı canım benim.
Ki eşim altın sevmemesine rağmen,evlendiğimiz günden beri ne benim ,nede onun parmağından hiç çıkmamıştır.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…