Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

alyans13.jpg

buda bizim alyansımız ama bizimkinin sadece ortası beyaz altın diğer yerler yeşil altın

benimkide bu pek belli olmuyor üzerindeki otantik işlemeleri ama idare edin a.s.
tektasımda kendi etrafında dönenlerden kafamçokkarıştı

kendi aramızda bulgari almıştık kızlar,ama nişan alyansım ve yüzüğüm bunlar

alyanslarınız harika yaaaaa

allah mutlulugunuzu daim etsin
yaa bende alyansımı kendim tasarlamk istiyorum hatta modeli de aklımda var ama cok mu tuzlu olur ki birde yapılabileecegine emin degilim çok mu hayalperesttim yahuuu
:eek:

allah mutlulugunuzu daim etsin
yaa bende alyansımı kendim tasarlamk istiyorum hatta modeli de aklımda var ama cok mu tuzlu olur ki birde yapılabileecegine emin degilim çok mu hayalperesttim yahuuu
:eek:

canım bende kendi alyansımı kendim tasarladım
bir model görmüştüm ondan bakarak biraz
çok tuzlu olmadı normal alyans fiyatının biraz üstünde oldu
çok çok sade bir model istedik hem beyaz hemde sarı altından
ve gerçekten parmakta çok şık duruyo dikkat çeken bir yüzük değil ama
herkes sadeliğine bayılıyor buraya koymustum ger sayfalarda var hatta canım

evet erkek arkadasima da söyledim hatta cizdim bile yanıt tabiki her zamanki gibi hallederiz olduu yedirtcek kafayı yaa insallah hersey herkesin gönlünce olur

akjsddfd048.jpg

bunlarda bizimkilerr...

ya cnmm çok begeniyorum..bizde alcaktık bugunnnn buna çok benziyoduu ama şu taşları düşer diye rahat kullanamam dedimmm kuyumcuda düşmes kolay kolay düşerse getir tkaarım dedi..ama pmpirikliyim sürekli taşı düştümü derdiyle rahat kullanamam ama en begendigim model bu oldu onca gezdik..pofff çok kararsızım ya ben:KK43:

ya cnmm çok begeniyorum..bizde alcaktık bugunnnn buna çok benziyoduu ama şu taşları düşer diye rahat kullanamam dedimmm kuyumcuda düşmes kolay kolay düşerse getir tkaarım dedi..ama pmpirikliyim sürekli taşı düştümü derdiyle rahat kullanamam ama en begendigim model bu oldu onca gezdik..pofff çok kararsızım ya ben:KK43:

evet canım çok haklısın endişende çünkü düşüyor :) amann boşver düşsün düşecek diye beğendiğimizi kullanamayacakmıyız canımmm hihoyyyt

Artık Bende Paylaşabilirim Alyansımızın resmini :kedi:

alyans.jpg

2727.png

34361959.png

Son düzenleme:
X