Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

tatlım benim alyansıma cok benziyor benimkisinde sadece ortadaki beyaz kısım yok sırataş ve sarı kısım var ödüm kopuyo taşları düşecek diye henüz 4 gün olduda :kedi:

yok yok rahat ol eğer aynı markaysa ben 2 senedir kullanıyorum maşallah bişi olmadı daha

tam belli olmuyo ama beyaz ve sarı altının kesiştiği yerde ince bi sıra tam tur taş var

Son düzenleme:
alyans13.jpg

buda bizim alyansımız ama bizimkinin sadece ortası beyaz altın diğer yerler yeşil altın

benimkide bu pek belli olmuyor üzerindeki otantik işlemeleri ama idare edin a.s.
tektasımda kendi etrafında dönenlerden kafamçokkarıştı

alyans13.jpg

buda bizim alyansımız ama bizimkinin sadece ortası beyaz altın diğer yerler yeşil altın

benimkide bu pek belli olmuyor üzerindeki otantik işlemeleri ama idare edin a.s.
tektasımda kendi etrafında dönenlerden kafamçokkarıştı

ay ikiside çok hoş kıslar..güle güle kullanın:)yüüzkleriniz gibi hep parlasın hayatınızyerimseniben

çok hoş alyansınız

benimki de buna çok benziyor ama benimki sırf altın ve taş sırası alyansın ortasında değil alyansın sonunda üst tarafında sıralı altı zaten gözükmüyor. Aslında benimde alyansımda ortasında taş sırası lanlarından olacaktı ama benim yüzük numarama göre yokmuş. Çok beğenerek takıyorum ben. Benim zaten 3 alyansım var. Birini eşim almıiştı çıkarken ayrı şehirlerde olduğumuzdan belli olsunmuş birinin var olduğu diye. İkinci alyansın bu dediğim taşlı alyans ama kayınvalidemler gelirken takılarımla beraber alyansımızı da evde unutmuşlar yolda akıllarına gelmiş başka şehirden de olunca nerdeyse gelmişlerdi zateb yoldan başka bir tane daha almışlardı nişanda takmak için ama onlar büyük takamıyorum. Böylece 3 tane alyansım oldu:))kaydirigubbakcemile3

X