Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Bu da benim alyansım arkadaşlar....Alt ve üst ksımlarda sıra halinde pırlanta var..Tek taşımı da eşim evlenme teklifi ettiği gün takmıştı:eek:

21042009235c.jpg

Bunlar annemin.Annem eski alyansını babama kızıp fırlatmışdı babamda barışma hediyesi olarak bu üçünü almıştı,ertesi günde bu iki bileziği almış.Annem 41 yaşında ama aşkları ilk günki gibi tap taze :)

Bunlarda benim.Tektaşı evlenme teklif ettiğinde almıştı.

Bu nişan alyansı.

Bu çıkarken aldığı ilk yüzük

Bu sözde kendisinin taktığı bilezik

Buda babamın anneme aldığı barışma bilezikleri :)

slm arkadaslar, bunlarda benim yüzüklerim. altin pek sevmedigim icin beyaz altinda karisik olsun istedim

Son düzenleme:
ya kızlar rengi bı acayıp cıkmıs ama anlamadım nedenki o kadar sarı dııl beyaz altınla karısık :eek:

Eklentiler

• $Görùntù3416.jpg
    $Görùntù3416.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 151
aa bnm alyansıma yorum yokmu yaw

cnmm sade güzel bi yüzügün var ama net olmadıgından tam anlayamadımm varsa başka resimleri koyarsan banada fikir olurrr yakın zamanda benimde almam gerekcek:sm_cool:

65947660bl0.jpg

buda benim alyansım....aslında 3.ü alyansım....yeni evlendiğimde alyansım başkaydı....parmagımı sıkmaya başlayınca çıkardım ..yerine başka bi tane aldım..ondanda sıkıldım bir süre sonra ...en sonunda bunu aldım ...ama bundan çok memnunum...çok beğenerek kullanıyorum.........

slm arkadaşlar benimde alyansım bulgarı çok severek aldımm ve çok beyeniyorumm :lepi:

cnmm sade güzel bi yüzügün var ama net olmadıgından tam anlayamadımm varsa başka resimleri koyarsan banada fikir olurrr yakın zamanda benimde almam gerekcek:sm_cool:

canım bı ceker sana atarım foto net olarak hadi hayırlısı dıyelim o zaman:1hug:a.s.:nazar:

bunlarda bizim alyanslarımız yalnız tel sarması beyaz altından:eek:

Eklentiler

• ${A881BA68-C9A5-4F95-A323-E5134E7421F4}_urun_buyuk_resim.jpg
    ${A881BA68-C9A5-4F95-A323-E5134E7421F4}_urun_buyuk_resim.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 89
cnm benim bunun markası ne acaba ben taşsız olanı alcam ..taşı düşer endişesiyle rahat kullanamam:1rolleyes:

ben bu yüzükleri internet sitesinden buldum (yüzüklerin üstündede var site adı zaten) daha sonra bulunduğum şehirdeki kuyumcuya sipariş ettik yaptırdılar bizimkinin markası 'tarz alyans' ( taşları düşmez bence yani ben bile düşürmediysem 6 aydır:))
ayrıca altınbaşta da var bu yüzüklerden yalnız altınbaştakilerin tel sarma kısımları kaynaklı o yüzden pek hoş durmuyo açıkçası

X