Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

ay bizde dün akşam koçak goldda beğendik alyans ama çifti 1.070 dediler ve parmaklarımızada küçük geldi bide yüzük büyüdümü fiyatda büyücek baktık çıktık sadece

ay bizde dün akşam koçak goldda beğendik alyans ama çifti 1.070 dediler ve parmaklarımızada küçük geldi bide yüzük büyüdümü fiyatda büyücek baktık çıktık sadece

canım bende 1 tane begendım yuwarlak dıılde kare bolanlar warya onlardan bı ara koyarım fotosunu canım o bnm begndgımde 1500 tl dedıler walla delikafadulden:jeyyar:

bunlarda bizimkiler :) bu ay sonu nişanlanıyoruz inşAllah.:asigim:
adszz.jpg

selam
bende şuan evlendimizde taktığımız alyansın dışında bilerek kendimiz tasarlayarak 2.ci alyansımı taşıyorum. ilk alyansımıs sade idi, kenarları beyaz altın ortası dönen sarı altındandı. ben ortası dönen alyanslara bayılıyorumda :)
eşim alyansını dışarda bi wc de unutunca kayboldu. o nedenle bi ay surat astım. bi ay sonra benim yüzükte evde kayboldu. evlilik yıldönümüzde gidip bunu yaptırdık. yüzüğün üstünde bi tarafta benim adım diğer tarafta eşimin adı yazıyor. sarı altın yazılar beyaz altın ve tabiki beyaz altın olan yazılar dönüyor. ama çok kalın olmuş. uzun süre takılı kalınca bembeyaz oluyor altındaki deri. eşim gene kaybetmeyeyim die genelde takmıyor.. piyasada çok sorduk çok pahalıya yapıyorlardı bizde bir kuyumcu arkadaşımıza yaptırdık nerdeyse yarı fiyatına.. resimlerini şimdi hemen çekip koycam... tabi öle sizinki gibi taşlı hoş değiller (ki bende taşlı yüzüklere bayılırım, hele bitane arkadaş yüklemiş ona hasta oldum resmen) ama fikir olarak isim yazan bir yüzük değişik gelebilir die genede resimlerini paylaşmak istedim. yaptırdıktan sonra tek bir noktada pişman oldum: keşke ikimizin yüzüğünü aynı ikimizinin ismini birden koymasaydık. yani onun kine benim adım ve benimkinede sadece onun adı olsa ve diğer tarafınada ikinci isim yerine evlilik tarihini yaptırsaydık daha orjinal olurdu. çünkü şimdi ortası döndüğü için genelde benim adım üste çıkıyor ve sanki kendi adımın yazdığı bi yüzük takıyomuşum alyans değilde gibi geliyor.. he buarada geçen ay tesadüfen eski aiyansımıda buldum portmantonun altına düşmüş (o incecik araya nasıl girdiyse)

foto072b.jpg

foto070b.jpg

foto068.jpg

olabildince net çekmeye çalıştım ama bundan netini beceremedim... çok yakınlaşınca bulanık oluyor. neyse zati sadece fikir amaçlı yollamak istedim. öle aman aman bi güzellik yok dedim gibi ama fikir olarak denenebilinir. şutarafagitti

Buda bizim alyansimiz:

21032009090.jpg

Sade tercih ettik ikimizde, almadan önce tasli istiyordum bende ama sadesi daha cok hosumuza gitti, kullanimida cok iyi özellikle calisirken, evde is yaparken falan hic rahatsiz etmiyor, cok seviyorum alyansimizi :asigim:

benim alyansım da bunun aynısı :1hug: biz de alyans almaya gittiğimizde el yapımı taşlı falan olanlara bakmaya gittik. ama parmağıma taktığımda çok kalın kaba durdular zaten parmaklarım küçük. ben de bunu aldım zarif sade .. taşlıların dibine kir falan gömülüyorum bir süre sonra diye duydum. iş yaparken falan hiç çıkarmam alyansımı o benim bir parçam. hem erkeğe de çok yakışıyor. iş arkadaşlarım da kalın alyanslarla rahat edemedikleri için benimkinden almaya karar verdiler. kaydirigubbakcemile3 a.s.

foto072b.jpg

olabildince net çekmeye çalıştım ama bundan netini beceremedim... çok yakınlaşınca bulanık oluyor. neyse zati sadece fikir amaçlı yollamak istedim. öle aman aman bi güzellik yok dedim gibi ama fikir olarak denenebilinir. şutarafagitti

şıkmış alyansınız peki arasına sabun neyım kaçmıyor mu ellerı yıkarken hep yuzuklerı cıkarıyor musunuz ? gamyoncuiremsu

şıkmış alyansınız peki arasına sabun neyım kaçmıyor mu ellerı yıkarken hep yuzuklerı cıkarıyor musunuz ? gamyoncuiremsu

dikkat etmeyince kaçıyor tabi ama biz genelde sıvı sabun kullanıyoruz bide bulaşıcı şeylerle işim olcaksa mesela köfte hamur gibi çıkarıyorum. beğendinine çok sevindim teşekkür ederim...

foto072b.jpg

foto070b.jpg

foto068.jpg

bizimkiler gibi sizinde dışında isim yazıyor..:)

çok güzel iyi günlerde kullanın.

dikkat etmeyince kaçıyor tabi ama biz genelde sıvı sabun kullanıyoruz bide bulaşıcı şeylerle işim olcaksa mesela köfte hamur gibi çıkarıyorum. beğendinine çok sevindim teşekkür ederim...

sırnaşık şey doğru yahu, zaten köfte hamur yugurulcaksa yuzuk cıkarılır hihoyyyt ehehe hıc yuzuk adetım yok sankı hepsıne bır sey kacıcak gıbı gelıyor, guzel gunlerde kullanın canım, er-ca sizde tatlım :1hug: :1hug:

Bıde sıtesınde buna alyans dıyo ama taşsız olanı benım gundelık taktıgım beyaz altın yuzugum unıverstedeyken almıstım cok da memnunum $alyans.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bıde sıtesınde buna alyans dıyo ama taşsız olanı benım gundelık taktıgım beyaz altın yuzugum unıverstedeyken almıstım cok da memnunum Eki Görüntüle 14939

çok güzel...
atasayın tüm ürünlerini çok beğenirim zaten.

sırnaşık şey doğru yahu, zaten köfte hamur yugurulcaksa yuzuk cıkarılır hihoyyyt ehehe hıc yuzuk adetım yok sankı hepsıne bır sey kacıcak gıbı gelıyor, guzel gunlerde kullanın canım, er-ca sizde tatlım :1hug: :1hug:

teşekükr ederim canım.
ben pek çıkarmıyorum yüzüğümü arasınada daha hiçbirşey kaçmadı...:)
hem kaçsın çıkarırsın ne olcak bu kadar tez canlı olma:)=a.s.:icecream:

teşekükr ederim canım.
ben pek çıkarmıyorum yüzüğümü arasınada daha hiçbirşey kaçmadı...:)
hem kaçsın çıkarırsın ne olcak bu kadar tez canlı olma:)=a.s.:icecream:

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt ben yine de düz modellerden alıcam
aha ekliyeyım
resmı ayırmıs saklıyodum :))
favori.jpg

bizimkiler gibi sizinde dışında isim yazıyor..:)

çok güzel iyi günlerde kullanın.

teşekkürler canım, sizlerde iyi ve mutlu günlerde kullanın.. bana çok orjinal geliyor, pırlantalılar kadar göze hitab etmesede..

zamanla alışırsın canım yüzüğe benimde hiç yoktu elim biyere sıkışmış gibi gelirdi bana ilk zamanlar ama şimdik alıştım yani 6 sene sonrada normaldir herhalde :)) gerçi itiraf edeyim o gün resmi çektikten sonra klavyemin yanına koydum hala burda duruyo, parmama takmadım daha.. bu hafta biraz şişkinlik var geçsin gene takarım (diyede bahaneler buluyom hemen kendime) kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt ben yine de düz modellerden alıcam
aha ekliyeyım
resmı ayırmıs saklıyodum :))
favori.jpg

ay bunnarda çok şık ama. bide bişey dicem isim yazmasını istiyorsan illede kabartmalı olması gerekmiyorki. ben bi yerde görmüstüm böle hologram tarzı yani baskı gibi hiç pütürsüz isim yazıyor yüzüklerde. modellde aynı şimdi senin koyduğun resimdeki gibi. ortasında isimlerinizi düşün kabartısız girintisiz felan..

teşekkürler canım, sizlerde iyi ve mutlu günlerde kullanın.. bana çok orjinal geliyor, pırlantalılar kadar göze hitab etmesede..

ay bunnarda çok şık ama. bide bişey dicem isim yazmasını istiyorsan illede kabartmalı olması gerekmiyorki. ben bi yerde görmüstüm böle hologram tarzı yani baskı gibi hiç pütürsüz isim yazıyor yüzüklerde. modellde aynı şimdi senin koyduğun resimdeki gibi. ortasında isimlerinizi düşün kabartısız girintisiz felan..

:)) takarsın takarsın sımdı resmını cekip afişe ettın ya elını ondan öyle olmustur :)
cunku yuzuk takılan o parmak şişmıyor zayıflıyor tam zıttı olarak :) kaydirigubbakcemile2
bahsettıgın sey cok ılgımı cektı hologram dedıgın yani bu pütürlerde aslında yakından bakınca bir isim yazıyor demi ama uzaktan pek anlasılmıyor
cok ıyıymıs hıc gormedım ama sadece anlattıgından hayal ettım. :eek:
bulursan koyarsın demı canım resmını ona da bakalım, benım hemen olacak degıl seneye belkı daha sonra ama zaten cok değişmez fikirler guzelse guzeldır :) hihoyyyt

tamam canım araştırayım bakayım netde bulabilirmiyim. ben bi kuyumcuda görmüştüm. evet hologram yani bu belli bir işik açısını aldığında gözüken, sanki 3 boyutluymuş gibi. bana çok ilginç gelmişti ama çok pahalıydı sırf hologram nedeniyle. özel teknikmiş onu yapmak..
bide hologramsız baskı tarzında olanlarda var bu isimlilerin. üstüne çizilmiş yani isim tıpkı içine yazılan gibi ama onunda yok denilcek kadar girintisi var. makine ile çok hoş el yazısı ile yazıyorlar. eskiden künyeler olurdu üstünde isim yazılmış onlar gibi. olmazsa ölesinede bakarsın. onunda resmini bulursam eklerim. biraz araştırayım. ama hologramlısını görmeni isterim çok ilginç. nassı yapıyorlar hala çözmüş değilim. kuyumcuyada detaylı soramadım eşim beğenmemişti çünkü, sıkılmasın diye. beğenmemesinin sebebide neymiş : "sihirli annem yüzüğü gibi bu ne" demişti . anlamıyolar işte güzellikten fazla napalım :))))

X