Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

$yuzukler.JPG
bizimkiler de bunlar...
beğenerek aldık ama sıkıldık bile...
sizce nasıl

teşkür ederim kızlar... Allah güle oynaya kullanmayı nasip etsin herkese inşallahhhh

kızlar selam...ben geçen yaz nişanlandım...alyans modellerine bakmaktan bayılıyorduk..sonunda kendim tasarladım..kaydirigubbakcemile3beyaz altın ve pırlanta istiyordum..kuyumcuya anlattım ve aynısı yapıldı.ankarada olmama rağmen kuyumcum istda..pırlantalar oraya toptan geliyor.ve inanılmaz uygun..nese geçen goldaşa girdim yüzüğümün aynısı:nazar:aklın yolu birmiş...şaşırdım..yeni geldi dien görevli parmağımda görünce şok oldu..goldaşın online sitesinde,pırlanta fantezi bölümünde 5.sıradaki..düşünün bu alyans olarak bile geçmiyor...ki burdaki fiattan ucuza geldi benimkii...özel olsun die sizde tasarım yapabilirsiniz..

azracım bizim alıcagımız yüzüğe çok benziyor yüzüğün..taşlardan dolayı bir problem yaşıyor musun acaba?? :1rolleyes:

çok güzel yüzüğün Allah hep iyi günler göstersin size :Saruboceq:

Cok teşekkür ederim mervecim iyi dileklerin için. Hayır canım hiçbir sorun yasamıyorum simdilik hepsi saglam yerinde yerimseniben

bu cok guzelmıs papatyacım kullanıyorsun ve memnun musun pekı ?
uzerınde tırtıklar var gıbı onlara sabun mabun kacmıyor degıl mı

pekı boyle mat olmasından yana sıkayetcı mısın hem cızık de bellı etmıyordur daha ıyı mı canım cok mu soru sordum bu super ama :) kaydirigubbakcemile3 bayıldım sekerım wallahi gordugum en guzel alyans neredeyse. memnun musun cok ?

çooookkk memnunum cnmmm
tırtık desenii gerçekten tırtık yok cnmmm
matlığı çok hoşuma gttiii onun içinn eşim içinde ideal bi yüzükkk sapsarıı takıolarr erkekler hç sevmiom onuu çizik tutmuoo diyeblrimm cnmm yok çünkü 1.buçuk senedir parmağımdaa çok kullanışlıı rahttt
hiç çıkarmamm iş yaparken filannn
zorlamaz benii
beğenmene çok sevndimm cnmm Şeniz

kızlar selam...ben geçen yaz nişanlandım...alyans modellerine bakmaktan bayılıyorduk..sonunda kendim tasarladım..kaydirigubbakcemile3beyaz altın ve pırlanta istiyordum..kuyumcuya anlattım ve aynısı yapıldı.ankarada olmama rağmen kuyumcum istda..pırlantalar oraya toptan geliyor.ve inanılmaz uygun..nese geçen goldaşa girdim yüzüğümün aynısı:nazar:aklın yolu birmiş...şaşırdım..yeni geldi dien görevli parmağımda görünce şok oldu..goldaşın online sitesinde,pırlanta fantezi bölümünde 5.sıradaki..düşünün bu alyans olarak bile geçmiyor...ki burdaki fiattan ucuza geldi benimkii...özel olsun die sizde tasarım yapabilirsiniz..

hem daha uygun hem de kendi tasarımın olması harika..tam adres alabilir miyim senden..ne kadara mal oldu peki CADIARZUCADIARZU

şimdi yüzük önerisi alyım en baştan..en kullanışlı,renk olarak daha iyi ve çizilmeyen,görünüş olarak sonradan aa daha güzelleride warmış dedirtmeyecek bir sey :):)

çooookkk memnunum cnmmm
tırtık desenii gerçekten tırtık yok cnmmm
matlığı çok hoşuma gttiii onun içinn eşim içinde ideal bi yüzükkk sapsarıı takıolarr erkekler hç sevmiom onuu çizik tutmuoo diyeblrimm cnmm yok çünkü 1.buçuk senedir parmağımdaa çok kullanışlıı rahttt
hiç çıkarmamm iş yaparken filannn
zorlamaz benii
beğenmene çok sevndimm cnmm Şeniz

şekeriiim peki markasııı nedrr markası var mıııı kaydirigubbakcemile2

şimdi yüzük önerisi alyım en baştan..en kullanışlı,renk olarak daha iyi ve çizilmeyen,görünüş olarak sonradan aa daha güzelleride warmış dedirtmeyecek bir sey :):)
canım selam..ben çok çok memnunum...tarif ettiğim yüzüğe baktın sanırsam taşlarındada,beyaz altın bölümünde de sorun yaşamadım mat beyaz altın yüzüklerim bir süre sonra çiziliyordu o yüzden bunu parlak aldım.gerçi çizilse bile bakıma yolluyorsun yapıyorlar....benimki 2 ye mal oldu.tam adresini bilmiyorum çünkü ben ankaradayım.erkek tarafı ist olduğu için ve burayı tanıdığı için orda yapıldı.ben çizip mail attım kuyumcuya:):enbuyukkk:

o kuyumcuya biz nasıl ulaşabiliriz acaba? ben de yakın zamanda bi alyans yaptırmak istiyorum da..

canım selam..ben çok çok memnunum...tarif ettiğim yüzüğe baktın sanırsam taşlarındada,beyaz altın bölümünde de sorun yaşamadım mat beyaz altın yüzüklerim bir süre sonra çiziliyordu o yüzden bunu parlak aldım.gerçi çizilse bile bakıma yolluyorsun yapıyorlar....benimki 2 ye mal oldu.tam adresini bilmiyorum çünkü ben ankaradayım.erkek tarafı ist olduğu için ve burayı tanıdığı için orda yapıldı.ben çizip mail attım kuyumcuya:):enbuyukkk:

resmini cekip eklesene canim merak ettim :)

o kuyumcuya biz nasıl ulaşabiliriz acaba? ben de yakın zamanda bi alyans yaptırmak istiyorum da..

canım adresini bilmiyorum..söylediğim kuyumcu ist da...o tüm kuyumcuların olduğu yerdeymiş..kuyumcunun adını öğrenince yazarım canım..sevgiler

resmini cekip eklesene canim merak ettim :)
canım resim eklemeyi bilmediğim için ve pek pc ye zaman ayıramadığım için şöyle tarif etmiştim...goldaşın online sitesinde,pırlanta fantezi bölümünde 5.sıradaki..görmen için yeterli sanım...ama en kısa zamanda resminide çekip eklemeyide öğrenirsem eklerim tabikii...sevgilersırnaşık şey

X