Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

canım alyanslasınızda çok güzel ama tepsine bayıldım resmen satın mı aldınız çok hoşuma gittia.s.

evet canım satın aldım ama burada yani Kayseride bir şekerlemeciye sipariş veriyorsun onlar yapıp hazırlıyorlar. gümüş renginde altın renginde ya da istediğin herhangi bir renkte dizayn edebiliyorlar. :teytey:

evet canım satın aldım ama burada yani Kayseride bir şekerlemeciye sipariş veriyorsun onlar yapıp hazırlıyorlar. gümüş renginde altın renginde ya da istediğin herhangi bir renkte dizayn edebiliyorlar. :teytey:

Anladım canım sağol a.s. bende burdaki şekerlemecileri bi araştırayım belkide bizim buralardada yapan vardır

Anladım canım sağol a.s. bende burdaki şekerlemecileri bi araştırayım belkide bizim buralardada yapan vardır

vardır büyük ihtimalle yapan yerler.eğer bulamazsan ben senin için tepsinin detaylı resimlerini çekerim.bakarak ve kendi düşüncelerini de ekleyerek çok daha güzelini yapabilirsin. a.s. çünkü bu tepsiyi yapmak öyle zor değil.gerekli olan malzemelerinde bulunması kolay.

Sağol canım ben bi bakıyım olmazsa seninle irtibata geçerim a.s.

ya cnm çok güzel alyanlarınızda şu taşlı olanların sonradan taşları düşmezmi acaba..bende karar veremiorum taşlı olanları çok begeniyorum ama nebilimm taşı düşer diede kullanmaya kıyamam heralde:)

Müebbetsevdamm çok beğendimm yüzükleriniizi hele söz tepsinizz hepsii çok hoşşş sağlik mutluluk içinde olun bir ömür bebişlerinizle inşallaahh

Müebbetsevdamm çok beğendimm yüzükleriniizi hele söz tepsinizz hepsii çok hoşşş sağlik mutluluk içinde olun bir ömür bebişlerinizle inşallaahh
amin inşallah çok teşekkür ederim.Allah Tüm bekarlara nasip etsin :)

dikkatlice bakmıştım ben alırken hiç düşecek gibi değiller.çünkü oyulup yüzüğün içine sıkıştırılmış.abimin eşi yıllarca kullandı hiç bi şikayeti olmadı onun.hem eğer düşerse sanırım ücretsiz takıyorlar taşı tekrar.

kızlar taşlı alyans hakkında konuştuğunuzu duydum benim de alyansımın ön kısmında toplam 10 tane taş var birkaç tanesi düştü ve diğerleri sanki üstten kırıldı gibi oldu.Bilginize bayanlar 2 ay sonra başladı bu sorum yaptırıcam fırsat bulunca

ben 2007 marttan beri takıyorum sürekli
maşallah sapasağlam

bişii sorucam bu alyans benimde hoşuma gidiyo ama kuyumcuda taktım parmağıma hiç rahat edemedim..

sence rahatmı kullanışlımı?

canım parmaklar tam kapanmıyo o yüzden iş yaparken filan kullanışlı değil
ama görünüşü çok güzel
o yüzden bende evde kullanmıyorum

buda aşkımın bana evLiLik tekLifinde aLdığı yüzük öyLe güzeL duruyor ki parmağımda :) :asigim:

bizde atasaydan sparis ettirmiştik alyanslarımızı :asigim:
alyansın fiyatı 600ytl, 7gr agırlıgında beyaz altından yuzugun orta tarafında parmagımı cevreleyecek sekılde tasları var saymadım ama bi 60kusurdur sanırım belkide daha fazla..
neyse en kısa zamanda foto koyacammm :))

koy gizz merak ederim kaydirigubbakcemile3

benimde var begendiklerim, suanda koyamadim resmi, sonra koyarim,
ama hani altin erkege haram ya,
acaba beyaz altinda harammi ? fisfisfis
cünkü ozaman onunkisi gümüs olur. ama ben benimkisini gümüs istemem, beyaz altin isterem ozaman :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…