Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

benim alyanzim sari altin tasli 12 gr. nisanlimda altin kulanmadigi icin oda kendine gümüs alyanaz aldi. Annem Babam damadin alyanzini kiz tarafi alir diyince nisanlima sade düz sari altin alyanz aldik bide. benim alyanzima uyumlu olsun diye. Nisan bitikten sonra nisanlim tekrar gümüs alyansi takti altin olani sakliyor hatira diye...

kızlar biz de özel tasarım alyans yaptırdık benimki taşlı beyaz ve sarı altın birlikte kullanılmış.Benimkine beyaz altın olan yerde taşlar var nişanlımınkinde taş yerine beyaz altın var.çifti 800 ytl.Benimki 350 ytl nişanlımınki 450 ytl..fotosunu çektim ışıktan parladı biraz ama belirgin gibi..
pic0087xi9.th.jpg
[/IMG]
pic0088kz7.th.jpg
[/IMG]

ben geldim :)) koyucamda çok parladına bakalım nasıl olcek :))
gerci mat beyaz altın ama yınede parlatı işte .. eşiminkide benımkısınde tasları olan kısmı onunkısı parlak beyaz altın... bu arada gunah ama sarı altın takmak gunah erkekte ben onu bılıyorum ,,bizde ondan beyaz olsun istedık..
bana taşı duser cizilir aman takma evde dediler ama ben takıyom buzamana kadarda daha bişeycık olmadı çok şükür..hem temızlık hali elimi camasur suyuna bile soktum (unutmusum yoksa cıkarırdım :KK70:DD )
kızz fmk sen nası takıyon 12gr parmagın agrımıyomu valla benımkısı 7gr iken agrıdı ilk zamanlar sonradan alıstı tabi..

taklarm010io5.jpg

taklarm005xy7.jpg

taklarm002ud0.jpg

tasları gozuksun die yakından cektım ama olmadıı yawss.. buda sonuncucu bilmem belkı gozukur

taklarm003bs6.jpg

600 ytl -600ylt toplam 1200ytl verdık bizde yusuklere işte , biz seklıne semalıne tutulduk ama :asigim:
ne bilelim grmını sans artık..

bizimkilerde bunlar kızlar el işi olarak aldık çok farklı çokta severek aldık, dalgalı yeri sarı altın diğer yerle rbeaz ve kenarlrıda taşlı benimkinn, nişanlımında ynısı sadece taşı yok kenarlarda tıpa tıp yani..7 gr benimki aşkımında 9 gr dı. 1200 aldık ikisini işte el işide eklediler
dsc00567tu0li0.jpg

arkadaşlar alyansların duruşu güzelliği yanında kullanışlı olması da önemli bence.sonuçta alyansın bi amacı var ve o amaca hizmet etmeli amacından saptktan,sadece arada sırada takılan bi obje olduktan sonra alyans olmasının ne önemi var ki.bence gece gündüz her ana alyansınız parmağınızda olmalı başkalarının görmesine gerek yok siz ona bakıp her an evli olduğunuz insanı canınızı görmelisiniz.benm alyansımda el yapımı:))

benimkinin aynısı bende çok begenerek almıştım

bizim gümüş yüzüklerimizin aynısı altın modeliymiş onlar da bende bunun aynısını yaptırmak istiyorum nişanlım altın takamıyor aynı olsun die değiştiricem ben de yüzüğümü inşallah...

benim ilk alyansımda bulgari idi
ama ben hayatımda böyle rahatsız bir yüzük görmedim
hem kalınlığı ile hemde körüklü olmasından dolayı kullanışsızdı
değiştirip klasik aldım
iki tane alyansım var biri klasik biride bu:asigim:

benim alyansımda bunun aynısı. çok rahat hiç bi rahatsızlı vermiyo taşlarıda şimdiye kadar hiç düşme yapmadı. ve kullancıkça matlaşır sanmıştım taşları ama hala ilk aldığım ki gibi parlıyo.:asigim:

Canlar alyans modelerine bakar dururum yıllardır.Biraz şıngırdak bir tip olduğum içinde hep taşlı modelleri beğenirdim.Ta ki alyans almaya gittiğimiz güne değin!Birde baktım ki çok rahatsız ediyorlar parmaklarımı sonuç mu;
İşte bu :)
yzkld6.jpg

Alyans alacak arkadaşlarada en önemli tavsiyem kesinlikle bombeli bir model seçmeleridir.Hepinize sevgilerr....

X