Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

bizimkiside buhihoyyyt

nişandan önce çokca araştırdık ve çok beğenerek ve içimize sinerek aldık.

Arkadaşlar bayramdan sonra nişanım var alyansımızı daha bugün aldık ben çok beğendim sizce nasıl ?

Arkadaşlar bayramdan sonra nişanım var alyansımızı daha bugün aldık ben çok beğendim sizce nasıl ?

çok hoş canım hayırlı olsun bu arada benim de yüzüğüm taşlı ve senin alyansına benziyor ömür boyu mutluluklarkaydirigubbakcemile5

bu söz tepsimizle beraber.

buda alyanslarımız sadece nişanlımın ki burada ki gibi değil.benimkinde taş olan yerlerinde onunkinde de biraz parlaklık var yine dalgalı...ikimizde çok severek kullanıyoruz.

ben çok kalın yüzükleri sevmiyorum.parmağıma yakıştıramıyorum.sade ve hoş olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:

buda alyanslarımız sadece nişanlımın ki burada ki gibi değil.benimkinde taş olan yerlerinde onunkinde de biraz parlaklık var yine dalgalı...ikimizde çok severek kullanıyoruz.

benim begendiklerimin nerdeyse aynisiymis canim
cok hoslar bencedeeeeeee :ecrin_bebek:
nasil kullanislimi ? :1shok:

Bunlarda bizim alyanslarımız. Çok gidip geldiler ama sonunda istediğimiz gibi oldular..

canım alyanslasınızda çok güzel ama tepsine bayıldım resmen satın mı aldınız çok hoşuma gittia.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…