kemiklerim sızlıyor acaba ?

mub

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
349
5
arkadaşlar adetim 1 gün geçti çok değil biliyorum ama bugun aşırı derecede kemiklerim sızlıyor duramıyorum özellikkle bacaklarım. bir de arkadaşın biri burda parmagınızı vajınanıza sokun eger yarıya kadar gitmiyorsa hamile değilsiniz demişti . bende öyle yaptım yarıya kadar gitmedi birşeye çarptı . umudumu yitirmedim acaba olabilir mi

canım ben bekarım çok bilemem ama test al içini rahatlat derim.kemiklerin belki grip olacaksın diye sızlıyor olabilir..inşallah olmazsın da..kendine bi koca bardak ballı süt yap yanına da çikolata al ohhh iyi hissettirir benim bile canım çekti şimdi

arkadaşlar adetim 1 gün geçti çok değil biliyorum ama bugun aşırı derecede kemiklerim sızlıyor duramıyorum özellikkle bacaklarım. bir de arkadaşın biri burda parmagınızı vajınanıza sokun eger yarıya kadar gitmiyorsa hamile değilsiniz demişti . bende öyle yaptım yarıya kadar gitmedi birşeye çarptı . umudumu yitirmedim acaba olabilir mi

parmakla hiçbir ilgisi olamaz. sonuçta ilişkiye girebiliyoruz..

test yapabilirsiniz. ben adetimden 2 gün önce test yaptım çıktı. sizin adet gününüzü de geçmiş çok rahat çıkar eğer varsa.bende gebeliğimi geçen hafta öğrendim. göğüslerimde ki sızı ve şişkinlikten başka bir belirtim yok.

parmakla hiçbir ilgisi olamaz. sonuçta ilişkiye girebiliyoruz..

test yapabilirsiniz. ben adetimden 2 gün önce test yaptım çıktı. sizin adet gününüzü de geçmiş çok rahat çıkar eğer varsa.bende gebeliğimi geçen hafta öğrendim. göğüslerimde ki sızı ve şişkinlikten başka bir belirtim yok.

inş hamileyimdir çok istiyorum ama hep adetlerim düzensizleşti nasıl olcak bilmiorum :) tşkler yorumunuz için

parmak olayının dogrulugu mumkun olamaz cnm.adet 1gun bıle gectıyse ,ecz'den bı test al.ıkıncı cızgıyı görürsen,bır de kan tahlılı verır netlestırırsın.umarım gebesındır,Allahım gönlüne göre versin..

eczaneden aldım da sabah olması bekliyorum sonuç öyle daha iyi çıkıyormuş arkadaşlar 2 gün geçti

X